Araç içi seyir kamera

Sizden ricam gunduz ve gece seyir halindeki videolari atarmisiniz. Almamiza bi katkida bulunursunuz

Ericsson A1018s cihazıkullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13530]ufis[/MENTION] Paylaşım için teşekkürler.

Aracınız
Civic FC5 2016

ufis

0
Aracınız
temmuzun 20 sinde aldım kamerayı bi arkadaş istemişti kendime de sipariş verdim ama daha denemedim android cihazda çalışıyor direk usb aracılığı ile bağlantı kuruyor. sd kart yada usb belleğe araç cihazı acık olduğu müddetce kayıt olanagı sağlıyor diger cihazlardan farklı olarak bircok android cihazda dvr kayıt özelliği ile beraber çalışıyor hem cok yer kaplamıyor hemde extra güç kaynağına gerek yok

ufis

0
Aracınız
Ufuk abi selam. Ürünü denedin mi ? Nasıl çalışıyor . Hangi ara aldın sen bu malzemeyi . Deneyimlerini bekliyoruz , ona göre sipariş vereceğim bende .

Sadece hayal et

sen iste kardeşim sana ben sipariş vereyim istersen sana göndereyim benim cihaz gelmeden deneme yapamam biliyorsun :) ama hafta sonu arkadaşın araca takıp denerim benim araçdada denerim aslında sökme işi uğraştırıyor tesla gelmedende sökmek istemiyorum açıkcası
ama bellide olmaz heran herşey olabilir :)

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2016
sen iste kardeşim sana ben sipariş vereyim istersen sana göndereyim benim cihaz gelmeden deneme yapamam biliyorsun :) ama hafta sonu arkadaşın araca takıp denerim benim araçdada denerim aslında sökme işi uğraştırıyor tesla gelmedende sökmek istemiyorum açıkcası
ama bellide olmaz heran herşey olabilir :)

Eyvallah abim. Senin cihaz gelsin bir dene ona göre veririm siparişi . Merakla bekliyoruz senin cihazı

Sadece hayal et

Geri