Arac ilk calismada gelen ses

Arkadaslar 2010 elegance aracim var. Motor sogukken gün içerisindeki ilk çalıştırmada motordan bir saniye civari bi ses geliyor. Daha önce başına gelen var mi acaba? Kaynağı nedir. Sıkıntı çıkarır mi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu sorun havaların soğumasıyla bende de başgösterdi :) Bu soruna yaptırmayanlarda ilerde başka herhangi bir sorun oluştu mu peki, tecrübesi olan arkadaşlardan paylaşım bekliyorum :)
Fd6 kullanırken basima gelmisti usta marş dinamosunu söktü icindeki kömürleri ve bakır parçaları degistirdi ses gitti ardından 2. Kışı geçirdim hiç ses gelmedi aracın çalışması bile değişmişti

Bu sorun havaların soğumasıyla bende de başgösterdi :) Bu soruna yaptırmayanlarda ilerde başka herhangi bir sorun oluştu mu peki, tecrübesi olan arkadaşlardan paylaşım bekliyorum :)

Hiç bir sorun olmaz sökülüp yağlanması gerekiyor okadar öyle kullansanda bişey olmaz

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Cevaplayan arkadaşlara teşekkürler :)

Bendede fd6 2009 premium aracimda var ayni sorun memlekette genelde honda uzerine calisan yani hondadan iyi anliyan bi ustam var ona soyledim güldü dediki prki zorlaniyormu araba calisirken yok dedim dedi ozaman bi sorun yok sadece bu uzun bi zamanda artar araba calisirken zorlanir ozaman getir yaparim dedi hondalarin genelinde bu varmis ve onemsiz bi sorunmus

Bendede fd6 2009 premium aracimda var ayni sorun memlekette genelde honda uzerine calisan yani hondadan iyi anliyan bi ustam var ona soyledim güldü dediki prki zorlaniyormu araba calisirken yok dedim dedi ozaman bi sorun yok sadece bu uzun bi zamanda artar araba calisirken zorlanir ozaman getir yaparim dedi hondalarin genelinde bu varmis ve onemsiz bi sorunmus

Hondacılar fazla dikkatli araba sorunsuz olunca :)

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Aracınız
Civic FC5 2018
herkese merhaba bende kış boyu olmayan ses bu aralar oluyor sabahları marştan sonra araç ısınana kadar vuuuuuuu diye bir ses geliyor ısınca yok aynı eski mercedeslerin arka radyo antenleri çıkarken ki sese benziyor artık aracımı servise götürmüyorum umarım başıma iş açmaz(2018 dizel fc5 elegance aracım)

Geri