Civic FD6 araç stop ettikten sonra sigorta attı ve motor çok garip oldu

Aracınız
Civic FD6 2010
iyi geceler arkadaşlar akşam üzeri aracı stop ettim kontağı çıkartırken sanroofun açık kaldığını fak ettim ve anahtarı geri taktığımda göstergenin çalışmadığını gördüm marş bastım marş basıyor ama araç çalışmıyordu 10 numaralı sigortanın yandığını gördüm değiştirdim gösterge geldi araç çalışmaya başladı ama stop ederken çok garip stop ediyor yarın dışardaki sigorta ve içerdeki sigorta ve röleleri kontrol edeceğim.
Araç gösterge geldiğinde p0150 hatası geldi temizledim tekrar gelmedi.
Bu sorunu daha önce yaşayan oldu mu bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FD6 2010
dün aldığım hata kodunu yanlış yazmışım u0155 lehim çatlağı diye geçiyor bu gün yine aracı söndürünce sigorta attı acaba farklı bir sorun mu var anlamadım

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
dün aldığım hata kodunu yanlış yazmışım u0155 lehim çatlağı diye geçiyor bu gün yine aracı söndürünce sigorta attı acaba farklı bir sorun mu var anlamadım
Gösterge ekranında iletişim kaybında bu tür arızaya neden oluyormuş. Kablolarda, konnektörlerde veya kontrol modüllerinde bir sorun olduğunu gösterir. Kısa devre problemi var gibi görünüyor. Arıza kaydı ile ilgili linkler paylaştım.

Geri