Aracım ne kadar eder?

Aracınız
Civic ES7 2002
Merhabalar iyi günler Civic Vtec 2002 Manuel Vites 0 km den beri hep benzin sadece benzinli aracım var 225 binde sağ taraf komple boyalı trameri 4 veya 5 bin olması lazım motorunda bir sıkıntı yok ufak tefek boyalarda atma var yaşının gereği sizce ne kadar eder fb7 düşünüyorum satma sebebim model yükseltmek

Son düzenleme:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Bu siteden fikir edinebilirsiniz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic ES7 2002

Bu siteden fikir edinebilirsiniz.

Teşekkürler abi o sitelerdeki fiyatlar sahibindendekinden baya aşağıda oluyor keşke o fiyatlarda yazsalar sahibindenede boşu boşuna araba fiyatları tavan etmese

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Teşekkürler abi o sitelerdeki fiyatlar sahibindendekinden baya aşağıda oluyor keşke o fiyatlarda yazsalar sahibindenede boşu boşuna araba fiyatları tavan etmese
Sahibinden 2002 modelden ortalama fiyat alacaksınız. Ben biraz baktım 90.000 tl. civarı oluyor. Artık altı üstü teferruattır. Çok yüksek olduğuna pek bakmayın kaça satın alınıyor ise o seviyeyi tutturmaya çalışın. Piyasayı şişirende var karnı tok olanda var.

Aracınız
Merhabalar iyi günler Civic Vtec 2002 Manuel Vites 0 km den beri hep benzin sadece benzinli aracım var 225 binde sağ taraf komple boyalı trameri 4 veya 5 bin olması lazım motorunda bir sıkıntı yok ufak tefek boyalarda atma var yaşının gereği sizce ne kadar eder fb7 düşünüyorum satma sebebim model yükseltmek

Arka taraftaki yalpalama devam ediyor mu hala ? Özel bir Honda servisinde başka birinin aracının sağ arka aksının yamuk olduğunu bu sebeple lastiğinin (-) kamberde durdugunu ve lastiğinin olması gerekenden daha hızlı yıpranacağını söylemiştim arac sahibine. Sonra ustayı çağırdım ben yanlış mı görüyorum benim gördüğümü sende görüyor musun dedim evet dedi araba lifte fark ettim. Sizinde arka salıncağınızda bir sıkıtı olabilir. Devam ediyorsa problem.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Arka taraftaki yalpalama devam ediyor mu hala ? Özel bir Honda servisinde başka birinin aracının sağ arka aksının yamuk olduğunu bu sebeple lastiğinin (-) kamberde durdugunu ve lastiğinin olması gerekenden daha hızlı yıpranacağını söylemiştim arac sahibine. Sonra ustayı çağırdım ben yanlış mı görüyorum benim gördüğümü sende görüyor musun dedim evet dedi araba lifte fark ettim. Sizinde arka salıncağınızda bir sıkıtı olabilir. Devam ediyorsa problem.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
evet hala devam ediyor bilginiz varsa yardımcı olur musunuz lifte kaldırdık geçen fotoğrafları koydum fakat lastikeler yeni ama milestone güzel bir marka değil belki lastikler yapıyordur diye şuan önemsemiyoruz eğer çözümünü biliyorsanız yardımcı olursanız çok teşekkür ederim

Geri