Aracımın arka cam yan tarafının soyulması

agit

0
Image1619615187.006392.jpg
Ekli dosyayı görüntüle 264985

Aracım 2018 elegance honda civic.gördüğünüz gibi aracın boya atma problemi var ve o hizada birçok çatlak gördüm. Aracımın son 2 bakımını dışarda yaptım. Garanti kapsamı dışında;ancak boya olduğu için bunu garantiden yapılması gerekir. Az önce servisle konuştum garanti kısmıyla konuşup döneceklerini söylediler. Sokağa çıkış yasağı sebebiyle bayram sonu belli olur. Daha önce böyle bir tecrübesi olan veya bilgisi olan varsa bilgi almak isterim
iPhone cihazından CivicTR mobile appEkli dosyayı görüntüle 264989

Son düzenleme:
Fb7 de beyaz renkte çöktü bu boya atması geçen gün forumda fc5te de beyaz renkte aynı sorun yaşanmıştı sıkıntılı durum umarım etrafa yayılmadan kapanma sonrasına kadar iş işten gecmeden çözülür.Boya sıkıni yani

agit

0
Fb7 de beyaz renkte çöktü bu boya atması geçen gün forumda fc5te de beyaz renkte aynı sorun yaşanmıştı sıkıntılı durum umarım etrafa yayılmadan kapanma sonrasına kadar iş işten gecmeden çözülür.Boya sıkıni yani
Honda bu olaya nasıl bakıyor ? Kusurunu kabul edip tamiratı yapıyor mu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Geçmiş olsun hocam beyaz renk fb7'lerde vardı bu sorun beyaz renk fc5'lerde de mevcut. Fb7'de lokal boya yapıyordu servis ama fc5'de nasıl bir çözüm sunuyorlar bilmiyorum.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri