Aracın Bilgisayara Bağlanmaması

Merhaba,

Malumunuz aracım conta yakmıştı motor toplandı lakin D ışığı yanıp sönüyormuş.Soruna bakabilmek için bilgisayara bağlamak istemişler fakat bilgisayar bağlanamamış.Daha öncesinden d ışığı yanıp sönme gibi bir durumu yoktu.Bilgisayara bağlanmama sorunu ne olabilir.

Hocam gönderdiğiniz konuyu incelemedim, benim aracın daha önceden yanıp sönme sorunu yoktu.Arkadaşlarınki normal kullanırken yanmış.Benim aracın motor komple aşağı inip toplandı toplandıktan sonra hareket ettirmeden o ışık yanık sönüyor.Valf değişmi şarkadaşın ama valf değiştiripte sornasında düzelmeyenide olmuş.Demek istediğim 1.5 aydır böyle bir sorun yoktu motor tekrar takılınca o arıza yanıp sönüyormuş.

Forumda vardir. Benzer konular kesin. Bilgim olmadığından url attim. Bi göz atin isterseniz

Ericsson A1018s cihazıkullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam gönderdiğiniz konuyu incelemedim, benim aracın daha önceden yanıp sönme sorunu yoktu.Arkadaşlarınki normal kullanırken yanmış.Benim aracın motor komple aşağı inip toplandı toplandıktan sonra hareket ettirmeden o ışık yanık sönüyor.Valf değişmi şarkadaşın ama valf değiştiripte sornasında düzelmeyenide olmuş.Demek istediğim 1.5 aydır böyle bir sorun yoktu motor tekrar takılınca o arıza yanıp sönüyormuş.

Bu durum yeni çıktı ise montaj vs. hatasından kaynaklanmış olabilir, motoru ve şanzımanı indiren ustanın bozduğu gibi çözmesi gerekir.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Valla 5.000 motor'a gitti sonra arıza lambası yandı araba bilgisayara bağlanmıyor özel serviste çektirdim orda bakılıyor.Tek çare artık herhalde dava açmak olacak bune böyle.

Geri