Arkadan gelen gıcırtı

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Çözüm bulamadım bu arada.çoğu yere wd 40 sıktım bana mısın demedi.uygun zaman da bir daha baktırmam gerek ama büyük ihtimalle süspansiyon sorunu değil bagaj sorunu gibi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
O zaman zor iş kalıyor. Bagaj komple boşaltılacak. Arka koltuklar ve pandizot sökülecek. Sonra içine geçip sürüş halinde ses testi yapılacak. İki kişi biri direksiyonda diğeri arkada olacak.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

gunesec

Özel Üye
Çözüm bulamadım bu arada.çoğu yere wd 40 sıktım bana mısın demedi.uygun zaman da bir daha baktırmam gerek ama büyük ihtimalle süspansiyon sorunu değil bagaj sorunu gibi

Wd40 İn çok fazla yağlayıcı özelliği yok, aksine yağları çözüyor, korozyonu önlüyor. Pas sökücü gibi bir şey aslında. Kullanım alanı çok geniş, her yere sıkılıyor. Gıcırdayan plastik yerler için silikon sprey, hareketli metal parçalar için de sıvı gres kullanmak daha mantıklı.

Wd40 İn çok fazla yağlayıcı özelliği yok, aksine yağları çözüyor, korozyonu önlüyor. Pas sökücü gibi bir şey aslında. Kullanım alanı çok geniş, her yere sıkılıyor. Gıcırdayan plastik yerler için silikon sprey, hareketli metal parçalar için de sıvı gres kullanmak daha mantıklı.

Aynen o yüzden wd40 ile sıkılan yerler bir süre sonra tekrar başlıyor en iyisi kuralı neyse onu uygulama

Geri