Civic FC5 Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var !

Ad Soyad
Mertcan Kurum
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm honda civic fc5 aracım var 2019 makyajlı kasa durduk yere alarmı çalmaya başlıyor kendiliğinden bunun sebebi ne olabilir? Ne yapmalıyım alarmı kapatamazmıyım komple devre dışı kalması için uyuyamıyorum gece o derece rahatsızlık veriyor çevreye?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ve aleykümselam
Tam kapatma olayı var mı bilmiyorum. Alarm aracı kilitledikten sonra, kapı veya bagaj açılırsa otomatik çalmaya başlar. Öncelikle bunlar tam kapanıyor mu? bakılabilir. Sensörlerde hassasiyet oluşmuş ise bu da belki sebep olabilir. Amatör olarak kapatmak için akünün + kutup başını sökmek olabilir. :)

1575570141566~2.jpeg

Ad Soyad
Mertcan Kurum
Aracınız
Civic FC5 2019
Ve aleykümselam
Tam kapatma olayı var mı bilmiyorum. Alarm aracı kilitledikten sonra, kapı veya bagaj açılırsa otomatik çalmaya başlar. Öncelikle bunlar tam kapanıyor mu? bakılabilir. Sensörlerde hassasiyet oluşmuş ise bu da belki sebep olabilir. Amatör olarak kapatmak için akünün + kutup başını sökmek olabilir. :)

Ekli dosyayı görüntüle 271876
Ahmet Bey;
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için Ultasonik senörler kapalı duruma getirme yolunu izleyeceğim aracı yıkadım evet havada yağışlıydı daha sonra nereyi kurutacağımı veya çözümleyeceğimi bilmiyorum en iyisi kapalı duruma getireyim sabaha kadar etrafı rahatsız ettik 🫠 yardımınız için tekrar çok teşekkür ederim deneyeceğim Eyvallah

Geri