Autoking

Aracınız

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Autoking te tampon cizigi icin kaskodan mini onarim yaptirdigimizda hasar kaydi cikiyormu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu durum kasko firmanız ile olan anlamanıza bağlı. O yüzden kasko klozlarınızı incelemeniz lazım. Çoğu kuruluş yansıtmazken bazı şirketler öteki seneye bana gelmezsen yazarım diyor

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
mini onarım tramerde çıkıyor arkadaşlar. ben geçen yıl mini onarımdan tampon köşelerini boyatmıştım sorgulamada 225 tl mini onarım diye yazmışlar

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV

Leo

0
Autoking 'de bel altında ve arka tamponda kasko dahilinde mini onarımla lokal boya yaptırmıştım. Hasar kaydı çıkmadı.. Zaten mini onarım hasar kaydı çıkmıyor diye biliyorum. İlk defa mini onarım tramer kaydında çıkar diye birşey duydum.. Aramızda bunu başka yaşamış biri varmı?

Aracınız
Civic FC5 2019
eğer kasko şirketinizi değiştirirseniz şuanki mini onarım yaptırdığınız şirket hasar kaydı olarak işliyor ama aynı kasko şirketiyle devam edersenız sıkıntı yok

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
eğer kasko şirketinizi değiştirirseniz şuanki mini onarım yaptırdığınız şirket hasar kaydı olarak işliyor ama aynı kasko şirketiyle devam edersenız sıkıntı yok
Bu durum bütün kasko firmalarında aynı değil. Bu durum için kasko klozlarınızı kontrol etmeniz lazım. Geçen sene bu yüzden kasko firmamı değiştirdim. Uygulayan firmalar da var uygulamayanlar da.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri