Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

arkadaslar seytanlarin 2030 hedefleri(!)
Mulkiyetsiz-nakitsiz toplum.
bakin ekonominin super bakani bile kiralik konut arzini artiracagiz diyor. 1962 den beri olmayan sap hastaligina 2 gunde asi gelistirdiler(!)
Durumlar maalesef iyiye gitmeyecekmis gibi duruyor…

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
arkadaslar seytanlarin 2030 hedefleri(!)
Mulkiyetsiz-nakitsiz toplum.
bakin ekonominin super bakani bile kiralik konut arzini artiracagiz diyor. 1962 den beri olmayan sap hastaligina 2 gunde asi gelistirdiler(!)
Durumlar maalesef iyiye gitmeyecekmis gibi duruyor…

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Benim gördüğüm ise az üretim yüksek kar prensibini uygulamaya soktular, ben otomotiv firmaları hemde ülkemizde ki yetkili bayilerde bu dümene çok güzel adapte oldu.milletimizde ya parası değerini korusun diye yada al satcilik için sıfır km. Arabalara hücum edince fiyatlar sistikce şişiyor . Korona olayı bana da abartılı geliyor şu an itibariyle, ben hiç test bile vermedim.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Eco farkı kalmamış fiyatlar eşitlenmiş.
Ekli dosyayı görüntüle 270706
O fiyatlara araç yok zaten hocam. Bulunduğum ilde ve çevre illerde araç olmadığı için Mutluhan'dan fiyat aldım, exe paket için 1.310.000 TL fiyat verdi. Seramik kaplama kaput kaplama vs ıvır zıvır eklentiler varmış. Keşke liste fiyatından araç bulabilsek.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
O fiyatlara araç yok zaten hocam. Bulunduğum ilde ve çevre illerde araç olmadığı için Mutluhan'dan fiyat aldım, exe paket için 1.310.000 TL fiyat verdi. Seramik kaplama kaput kaplama vs ıvır zıvır eklentiler varmış. Keşke liste fiyatından araç bulabilsek.
Size tavsiyem Gaziantep bayisini arayın. Ben City alırken liste fiyatından satan tek bayi orası idi. Bir de Eskişehir bayisinin fiyatı da iyiydi.

Hulk

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Öncelikle herkese iyi bayramlar dilerim.

Her ne kadar liste fiyatında sıfır araç bulmakta zorlansak da sizlere fikir vereceğini düşündüğüm bir site tasarladık. Cebinizdeki para ile hangi marka model araçları alabiliyorsunuz hızlı bir şekilde görmek için
otofiyatlar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca site daha çok yeni geliştirmek adına fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.
s7.gif

Aracınız
selam mercedes online satış sistemine geçecek; bazı markalar bazı modellerini de online satışa çıkartıyor; renault-pejo vb..
acaba HONDA da bu yönde bir çalışma va mı ? olur mu?
Elegance 1.5 benzin için tekirdağ bayisi 1350 TL fiyat çekti.
Dedim kendinize gelin 1450 ye ACCORD var. tabi o da bulunur mu bilemiyorum.
ama artık bu işe birileri dur demeli; LİSTE FİYATLARINA razı olur hale geldim.
bu nedir arkadaş ; bu araçların vergisiz-çıplak fiyatları 500 BİN TL civarında; ve bu uyanıklar 500 bin TL lik araca 200-300 BİN TL. aksesuar dayayıp; millete kakalamak derdinde.
yazıklar olsun.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
selam mercedes online satış sistemine geçecek; bazı markalar bazı modellerini de online satışa çıkartıyor; renault-pejo vb..
acaba HONDA da bu yönde bir çalışma va mı ? olur mu?
Elegance 1.5 benzin için tekirdağ bayisi 1350 TL fiyat çekti.
Dedim kendinize gelin 1450 ye ACCORD var. tabi o da bulunur mu bilemiyorum.
ama artık bu işe birileri dur demeli; LİSTE FİYATLARINA razı olur hale geldim.
bu nedir arkadaş ; bu araçların vergisiz-çıplak fiyatları 500 BİN TL civarında; ve bu uyanıklar 500 bin TL lik araca 200-300 BİN TL. aksesuar dayayıp; millete kakalamak derdinde.
yazıklar olsun.
İşte bu gibi fırsatçı adilere haddini bildirmesi lazım devletin.
Bana göre her iki taraf da durumdan memnun. Satan fahiş kar alıyor, devlet de fazladan vergi alıyor. Ancak bayilerin elden aldığı kayıtsız kara paraların haddi hesabı yok. Vergi kaçırmanın babası ama kimse dokunmuyor bunlara.

Geri