Benzin kapağı arızası ve çözümü

Arkadaslar dun benzin almak icin 2007 honda premium aracimin icten benzin kapagini acmak icin bastirdim. Kapak acilmadi sevisi aradim 150 tl ye teli degisiyormus internetten inceledim cok kolay. Bisiklet fren teli gibi teli koruyan dis plastik yuvasindan kurtulmus baglanti yeri cok dandik yapmislar nalburdan 1 tl ye vidali kelepce alip bagladim eskisinden guzel calisiyor

Benim de 2007 civic dream aracımın benzin kapağı açılmıyor kilitciye gittim tel kopmuş orjinali almak lazim yan sanayilier randiman vermiyor dedi. Bende servise sordum 90 tl tel 160 tl iscilik istediler sadece teli alip yaptirmak istiyorum ama karar veremedim, sizin fikriniz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Benim de 2007 civic dream aracımın benzin kapağı açılmıyor kilitciye gittim tel kopmuş orjinali almak lazim yan sanayilier randiman vermiyor dedi. Bende servise sordum 90 tl tel 160 tl iscilik istediler sadece teli alip yaptirmak istiyorum ama karar veremedim, sizin fikriniz?

Teli alıp dışarıda çok daha ucuza montajını yaptırabilirsiniz.

mht

0
Arkadaslar dun benzin almak icin 2007 honda premium aracimin icten benzin kapagini acmak icin bastirdim. Kapak acilmadi sevisi aradim 150 tl ye teli degisiyormus internetten inceledim cok kolay. Bisiklet fren teli gibi teli koruyan dis plastik yuvasindan kurtulmus baglanti yeri cok dandik yapmislar nalburdan 1 tl ye vidali kelepce alip bagladim eskisinden guzel calisiyor
Fb7 Yakıt depo acma telim cikti yada koptu ictrn assagiya basinca bos basiyo tamir için bir video varmı izleyebilecegim?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FD6 2011
Arkadaşlar bagaj açma kolu islev yapmiyordu üç ay öncesine kadar, şimdi de benzin depo kapağı Açmıyor, yani ikisi de boşa düştü artık, tamir olayı nasıl olur taze bilgi verebilecek olan??‍♂️, malüm halat çok pahalı

Aracınız
Civic FD6 2012
Arkadaşlar bende de fd6 2012 model var. benzin depo kapak telinin dışındaki fiberin tırnakları kırıldı. Tel yuvada durmuyor. O fiberden lazım. nerede bulurum veya elinde olan var mı

Geri