Bir nazarlıkta bizden

Aracınız
Honda CRV
Bazı kasko şirketlerinde mini onarım tramere işliyor 2 sene önce jetta aracımın arka tamponu boyandı Tramere işledı.
Ama şuan Unıco Sigorta kullanıyorum ve Şuan ıkı aracımın da tamponları Autokıngde mini onarımdan işlem gördü tramere işlemedi. İşlem yapmadan kesınlıkle Autokınge sorun bazı kasko fırmalarında sıkıntı oluyor 200 300 tl lık bi sanayıde yapılcak işlem için Tramerınıze 700 800 tl işlemesın yazıktır Zaten bildigim kadarıyla Sompo Japonun Autokıngle anlaşması yok İzmirde kendı yerleri varmıs Alsancakta

Aracınız
Civic FD6 2008
Evin önünde arka tamponun kenarına çarpmışlardı.Autoking de Axa Sigorta Kaskomdan mini onarım yaptırmıştım.
Autoking de tutar 118 tl faturalandı ve Tramerde de Mini onarım 118 tl yazıyor.

Artık nokta işlem yapılsa sigortadan ya da kasgo dan resmi olarak girmeleri gerekiyor sanırım ondan dolayı yaptırmamaya karar verdim sadece göçen yeri çektireceğim bir ustaya
Evin önünde arka tamponun kenarına çarpmışlardı.Autoking de Axa Sigorta Kaskomdan mini onarım yaptırmıştım.
Autoking de tutar 118 tl faturalandı ve Tramerde de Mini onarım 118 tl yazıyor.

CLT-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Artık nokta işlem yapılsa sigortadan ya da kasgo dan resmi olarak girmeleri gerekiyor sanırım ondan dolayı yaptırmamaya karar verdim sadece göçen yeri çektireceğim bir ustaya

CLT-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Geçmiş olsun. Çetirmek en mantıklısı. Plastik sonuçta rahat esner. Üstüne kurtarır ise pasta cila, çok derin ise lokal boya ardından pasta cila çektin mi olur mis. Dışarıdan hiç farkedilmez.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Geri