• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Biraz da görsellik

Katılım
20 May 2015
Mesajlar
31
Tepki puanı
1
Aracınız
Merhaba arkadaşlar
Biraz Ramazan biraz da can sıkıntısı nedeniyle arabanın iç döşemeleri hakkında fikirlerinizi almak istedim. Öncelikle arabanın ilk sahibi komple deri döşeme yaptırmış arabaya lacivert Civic é buz beyazı deri döşeme yapılmış. Hoş biraz terletiyor diye de benden önceki sahibi de krem rengi kılıf takmış ;-) Şeytan diyor sök kılıfları. Birde kapıların döşemelerini de orjinal döşemenin üzerine yapıştırmışlar çirkin bir görüntü olmuş. Zaman zaman yapışkanları atıyor kaplamanin ve yerinde bir kısmı çıkıyor. Yapıştırmak için bally mi kullansam yoksa tamamen söküp kaplamasız siyah mı kalsa? Nacizane fikirlerinizi bekliyorum. Ne yapsak güzel olur ;-) Hatta çıkma koltuk mu bulabilir miyiz deri döşeme koltuklarım ile. değiştirsek. Ayrıca bu deri döşeme yapılırken alttaki orjinal döşemesi duruyor mu? deriyi de mi sökmeli acaba ;-)
 
Katılım
20 May 2015
Mesajlar
31
Tepki puanı
1
Aracınız
Hazır gelmişken bir soru daha sorayım. Bagaj kapağının kapandığı yerde fitillerin olduğu yerde küf nedeniyle sanırım toplu iğne ucu kadar bir delik var yağmur falan olunca hafifce su sızdırıyor. hem küf yayılmasın hemde su sızmasını önlemek için bir macun vs. var mı pratik halletmek için. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim
 
Üst