Birkaç problem.

Aracınız
Civic FB7 2015
Öncelikle herkese merhaba. Aranızda yeniyim. 2. El bi fb7 civic sahibi oldum çok şükür. Allah kimseye kaza bela vermesin. Bazı sorunlarım var sorayım dedim.
1- Ust sağdaki detaylı bilgi ekranının kitapçıkta sigorta kutusu numarasını bulamadım. Göstergenin sigortası patlamış. Gösterge paneli 5 numara yazıyor ama o degil onu ölçtüm sağlam ve çıkarınca alttaki ibrenin ışıkları gidiyor.

2- Merkezi kilit sisteminin de sigortasini bulamadim. Kumandayı algılamıyor.

Yardımcı olursaniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
2 farklı sigorta paneli mevcut. Bir tanesi kaputu açınca aracın sol ön cam tarafına yakın kısımda diğeri de direksiyonun altında sol tarafta. 2 yere de baktınız mı ?

06 HONDA 2234

Aracınız
Civic FB7 2015
2 farklı sigorta paneli mevcut. Bir tanesi kaputu açınca aracın sol ön cam tarafına yakın kısımda diğeri de direksiyonun altında sol tarafta. 2 yere de baktınız mı ?

06 HONDA 2234
Evet yerlerini biliyorum hatta yazdim ya ölçtüm sağlam diye. Benim sorunum kitapçıkta bilgi ekranı yada merkezi kilit diye sigorta tablosunda ibare yok

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Foruma hoşgeldiniz :) Forum kuralları gereği linkteki tanışma başlığında kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz :) https://www.civictr.com/forums/tanisma.29/

Sorunuz içinde linkteki konuyu inceleyin,

Geri