Black edition

Aynen arkadaşın dediği gibi arabayı yıkamacıdan aldığımda her seferinde iyiki siyah almışım diyorum fenaaa :))
en garip alıcıda ben olmuşum gittim tülü kaldırdım bahşişi patlattım bastım gittim heç bişeye bakmadım :)
Senmi benmi. Hanımla bu sefer kesin beyaz alcaz dedik. Beyaz için pazarlık ettik. Son aşamada kapora verme aşamasına gelince hain satıcı beyazın yanına siyahı koymuş. Bi ona baktık bi buna baktık. Hanımla aynı anda ağzımızdan "siyah olsun" dedik. Satıcı bile şaşırdı. O ana kadar apzımızdan siyah kelimesi çıkmamıştı. :)

kory

0
Aracınız
Arkadaşlar aracı teslim aldım fakat sürmekten fotoğraf çekme fırsatı yakalayamıyorum şuan depoyu 200 TL ye fulledim araba 320 km yaptı yol bilgisayarında da 310 km gösteriyo 100km/8.0lt gösteriyo şuanlık tek sorunum otomatik açılan farlar ve silecekler hafif hava kararsın hemen yanıyo birde cama su geldimi hemen çalışıyo he birde şu duble din ekranda radyo kayıt etmesini beceremedim son olarak da kol dayamanın içinde olan usb yeri çalışmıyor heralde telefonu da şarj edemedim teşekkürler şimdiden :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar aracı teslim aldım fakat sürmekten fotoğraf çekme fırsatı yakalayamıyorum şuan depoyu 200 TL ye fulledim araba 320 km yaptı yol bilgisayarında da 310 km gösteriyo 100km/8.0lt gösteriyo şuanlık tek sorunum otomatik açılan farlar ve silecekler hafif hava kararsın hemen yanıyo birde cama su geldimi hemen çalışıyo he birde şu duble din ekranda radyo kayıt etmesini beceremedim son olarak da kol dayamanın içinde olan usb yeri çalışmıyor heralde telefonu da şarj edemedim teşekkürler şimdiden :)

Hocam hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Aracınız
Selamun Aleyküm değerli arkadaşlar... 0 veya temiz 2. el yeni bir Honda Civic almak..

Selamun Aleyküm değerli arkadaşlar... 0 veya temiz 2. el yeni bir Honda Civic almak..

Merhaaba civictr forumu aracı 02.07.2015 de teslim alıcağım honda civic elegans(black edition) modelini aracı alırken nelere dikkat etmeliyim bana bi yardımcı olun ilk sıfır arabam bu özel seri arabayı tercih ettim zaten önceki arabam da vtec2ydi teşekkürler iyi günler :)

Eğer bi mahsuru yoksa araç aldığınız bayii ve iletişim bilgilerini yaza bilir misiniz kardeşim. Nasip olursa bizim de niyetimiz var... Size de hayırlı uğurlu olsun...

Aracınız
[MENTION=1605]kory[/MENTION] Hocam aracı aldığınız bayiinin iletişim bilgilerini verebilir misiniz rica etsem...

mavi07

0
Aracınız
KOlçaktaki usb normal teybine bağlı bildiğim kadarıyla 2 din multimedya bağlıysa oraya elektrik gelmiyordur. Bizim araçlar direk multimedyalı geldiğinden kolçakta usb hiç yoktu. Bazen o radyo kaydında arızaya bağlıyor multimedya diğer bir fm kutusunda deneyin.

Bu arada en garip alıcı portföyüne beni d ekatın arabayı alıp parasını ödedikten sonra deneme sürüşü yaptım.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
arkadaşlar
Black Edition ile Executive modelleri arasındaki FARK nedir?
FB7 için,
Black Edition elegance ile aynı donanımlara sahiple olmakla birlikte ayrıca fabrikasyon modulo body-kitlidir, full siyah iç mekan ve siyah kumaş döşeme mevcuttur. Bagaj kapağının sağ kenarında "Black Edition" yazısı mevcuttur.
Executive pakette modulo body-kit yoktur ancak elegance paketin üstüne anahtarsız giriş ve çalıştırma ile deri koltuk mevcuttur.

Geri