Brc lpg tank degisimi

Ad Soyad
Fatih YILDIRIM
Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaşlar 2012 fb7 de aracimin 10 yıllık fabrikasyon brc marka lpg tank süresi doldu degistirmem gerekiyor ancak firmalarla iletisime gectigimde brc markanin orjinal tupu yurtdisindan cok zor geliyormus onun yerine yerli uretim ve brc nin muadili step marka tank takiyoruz dediler Brc nin ana bayiside ayni seyleri soyledi tup tankini bu markadan taktiran varmi taktirsak bi sorun yasarmiyim. Bilgi ve tecrubelerinize ihtiyacım var

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar 2012 fb7 de aracimin 10 yıllık fabrikasyon brc marka lpg tank süresi doldu degistirmem gerekiyor ancak firmalarla iletisime gectigimde brc markanin orjinal tupu yurtdisindan cok zor geliyormus onun yerine yerli uretim ve brc nin muadili step marka tank takiyoruz dediler Brc nin ana bayiside ayni seyleri soyledi tup tankini bu markadan taktiran varmi taktirsak bi sorun yasarmiyim. Bilgi ve tecrubelerinize ihtiyacım var
Sorun yaşamazsınız ama takan yer düzgün olmalı candan mühendisliğe başvuru yapın derim

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2013
2013 civic aracımın tankını değiştirirken aynı durumla karşılaştım. 7-8 aydır kullanıyorum bir problem yaşamadım orijinal tank ölçüsü birebir olarak sadece steple uyuyor zaten(aynı ölçüye göre 3-4lt kapasite düşüyor eskiye göre sadece) . ustanın demesine göre brc eskidende stepe ürettirip üstüne logosunu attırıyormuş. dolum esnasında kapaktan ses yapma gibi bir durumun varsa değiştirirken şamandıraya da bi baktırmanı tavsiye ederim benim aklımdan çıkmıştı o an hayırlı olsun şimdiden.

Son düzenleme:
bende 5.ay gibi değiştireceğim. fiyat bilgisi alırsanız paylaşırsanız sevinirim

Geri