Bu neden olmuş olabilir?

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Cocuksa yine bir derece, evde de duvarı haliyi boyuyorlar zaten ama akli basinda bir yetiskin yaptiysa adam gibi dövmek lazım. Benim aracima da tampona vurup catlatip birakmislar. On camda numaram var bi ara kusura bakma de be insan. Parasini isteyen yok ben yaptiririm ama bi insan olsak artik. Memlekette insan kalmadi hayvanlar bizden daha masum

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende sizin gibi titizim. Geçen sene kışın karda kapimin önünden yokuştan kayarken essek kadar biri vurup kaçtı on lip kırıldı. Orada zaten şalterleri attı benim silahla dışarı çıktım herkesi evine gonderdim bağıra bağıra soverek. Şimdi kafam rahat kapalı otoparka koyuyorum. Mecbur kalmadıkça getirmiyorum arabayı, TR de arabanın ne kadar pahalı olduğunu hepimiz biliyoruz. En büyük tehlile ise eğitimsizlik! Yurt dışında bir yayaya dokunsaniz ya da araba bitti kurtuluşunuz yok. Ne emeğe ne kazanca saygısı var bu insanların, size tavsiyem moralinizi bozmayin, imkaniniz varsa bir otopark kiralayin inanın öyle daha az maddi anlamda zarar oluyor.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaslar gecen hafta da benim aracima kirmizi işikta duruken bir bayan sürücü gelip çarpti, sadece tampon değişti ama sadece boyali gelen tampon 7500 lira tuttu .Aman kaskolarinizi duzgun bir firmadan ve servis ile anlasmali olmasina dikkat ederek yaptrin

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ya arkadaş ben dikkat ettikçe arabamım başına bişeyler geliyor. asit mi döktünüz arkadaş. kasıtlı birisi sigara mı söndürdü yada reçine yapar mı böle bişey? sinir oldum. Ekli dosyayı görüntüle 6555

Honda Civic Fc5 Executive i-DTEC 2018
benim bu arka stop lambası ne kadardır acaba. sonuçta sol arka stop lambası ama sadece bagaja monte olan küçük kısım değişecek. belki 10.000 bakımında yaptırabilirim ucuzsa. kaskoyu bozdurmadan.

ufis

0
Aracınız
benim bu arka stop lambası ne kadardır acaba. sonuçta sol arka stop lambası ama sadece bagaja monte olan küçük kısım değişecek. belki 10.000 bakımında yaptırabilirim ucuzsa. kaskoyu bozdurmadan.

önce sor plakada görünecekmi diye ona göreyaptır bence sinek kücük mide bulandırır.
benimde gecen başıma geldi bakkalın cırağı motoru aracın arkasına koydu gitti dibine yanaştı çocuğa kızdım bu kadar dibine girme diye bende geri çekti sandım oda bırakmış bakkala girerken sen gel daha 13 yaşlarında bi çocuk elektirikli bisikletle durama motora çarp oda arabanın arkasına düş allahtan motorun kolu stop lambasına değdi kızdım cocuğa sana söyledim bukadar dibine girme diye bana bizim bakkalın önü ondan yanaştım demezmi al başına iş dövsen olmaz sövsen olmaz enbüyük kazam bu olsun dedim çıktım.
hepinize ayrı ayrı geçmiş olsun

önce sor plakada görünecekmi diye ona göreyaptır bence sinek kücük mide bulandırır.
benimde gecen başıma geldi bakkalın cırağı motoru aracın arkasına koydu gitti dibine yanaştı çocuğa kızdım bu kadar dibine girme diye bende geri çekti sandım oda bırakmış bakkala girerken sen gel daha 13 yaşlarında bi çocuk elektirikli bisikletle durama motora çarp oda arabanın arkasına düş allahtan motorun kolu stop lambasına değdi kızdım cocuğa sana söyledim bukadar dibine girme diye bana bizim bakkalın önü ondan yanaştım demezmi al başına iş dövsen olmaz sövsen olmaz enbüyük kazam bu olsun dedim çıktım.
hepinize ayrı ayrı geçmiş olsun
valla kimsenin umrunda değil araç çizilmiş, kırılmış. yapanın yanına kar kalıyor, sıkıntıyı biz çekiyoruz. dediğin konuyu bir sonraki bakımda sorarım. geçmiş olsun.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=12391]renovatio[/MENTION] takilma bu kadar kardesim cana gelen mala gelsin kim gorecek o kucucuk yanigi bunu degistirerek parani bosa harcama.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=12391]renovatio[/MENTION] takilma bu kadar kardesim cana gelen mala gelsin kim gorecek o kucucuk yanigi bunu degistirerek parani bosa harcama.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
eyvallah.. kısa vadede değiştirmicem zaten. bu direksiyondan ses açma kapama olayıyla ilgili gelişme olursa haber verirsin. bana söylenen bizde olmadığı.

Geri