Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

@m2hamid hocam merhaba. Corolla cross alabildiniz mi acaba ? Kullanıyorsanız tecrübelerinizi ve kayda değer +/- lerini bildirebilir misiniz ? Bendeki FB7 de 10 yılı devirdiği için alternatif araç bakmak istiyorum. Yeni araç olarak yalıtım ve direksiyon sorunlarını okuduktan sonra FE1 kasa civic almayacağım kesin olduğu için farklı markalara yönelmek durumundayım. Ama güncel piyasa fiyatları da hiç cazip olmadığından sanki uzun bir süre daha FB7 ile (en azından sorunsuz FB7 ile) devam gibi görünüyor.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
2014 sportage için hangi hondayı sattınız merak ettim ..hayırlısı olsun. Sportage e çok yakıyor felan diyorlardı...LPG de sadece sıvı sistemi kabul ediyormuş.sıralı sistem LPG yi kabul etmiyor diye biliyorum..

Son karar tabiki sizin. Saygılar

Ad Soyad
AZİZ MURAT DİNÇER
Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar krom cam çıtasının ucu tam yapılmamış. Araya ne sıkmak lazım? Yarın bi gün sökerken alttaki siyah plastiğe zarar vermesin istiyorum.

ALP-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Foto olarak paylaşım yaparsanız yorum yapılabilinir .
Sokmeyi bence unutun taktiktan sonra sokulemediyinden değil güzel durdugundan.
Ayrıca arkasında bant gayet sağlam sokerken ısı ile sokulur ancak .

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
2014 sportage için hangi hondayı sattınız merak ettim ..hayırlısı olsun. Sportage e çok yakıyor felan diyorlardı...LPG de sadece sıvı sistemi kabul ediyormuş.sıralı sistem LPG yi kabul etmiyor diye biliyorum..

Son karar tabiki sizin. Saygılar
Teşekkür ederim üstadım. 2014 eco elegance otomatikti önceki aracım 160bin km deydi. Şu an sportage üzerinde atikerin karma sistemi var yani %15 benzin %85 lpg tüketiyor. İlk uzun yol deneyimimde araç full yüklü otomatik vites , 4 kişi , 120 km\h bandında hem benzin hem lpg üzerinden hesapladığımda günümüz fiyatı üzerinden km de 1.35 TL yaktı. LPG ayarları çok düzgün değil kablo bekliyorum gelirse ayarlarını yapacağım sonrasında uzun yolda 120 km bandında günümüz fiyatıyla 1 tl düşeceğinden şüphem yok. LPG ayarları düzgün yapıldığı sürece LPG kabul etmeyen araç görmedim :) TR'de mazda 3 skyactive araca ilk lpg taktıran ayarlarını yapan ve onunla bile sorunsuz binen biri olarak söylüyorum :)

Ad Soyad
Aydın K.
Aracınız
Civic FC5 2018
Dün seyir halindeyken aracın tüm aktif ve pasif güvenlik ikaz lambaları yanınca küçük bir şaşkınlığın ardından fabrikasyon akünün 5 yıldan sonra bitmiş olabileceğini düşündüm ve yeni akü almak zorunda kaldım :-(

Ad Soyad
AZİZ MURAT DİNÇER
Aracınız
Civic FC5 2021
İnternetten sipariş ettiğim ışıklı kapı eşiklerini bugün FC5'ime montaj yaptım. Biraz uğraştırdı ama değdi. Tek sıkıntı ürünün ara kablosu yeterince uzun değil sanırım. Yada tersi düzü var. Diğer ucundan başladaydım yetiştirdi. Sağ ön kapıya ek yapmak zorunda kaldım. IMG_20230321_201948.jpg

ALP-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri