Cam düşmesi ve cam citasi hakkinda

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhabalar iyi yillar herkese. Şoyle bir sorunum var. Sol ön cami sonuna kadar acarsam cam düşüyor. Sonra kapi icini sök kaldir vs. Kaldirdiktan sonra bir kac kez deniyorum sorun yok ama onunde sonunda yine dusuyor. Bir camciya goturdum nedenini bulamadi. Bilgisi olan var mi arkadaslar.
Birde cam citasini cikarirken citayi tutan bir tirnak kirildi. İnternette bulamadim. Adini bilen varsa soyleyebilir mi? Fotografi ekledim arkadaslar. Simdiden tesekkurler. Suanda 1 haftaligina izmirdeyim, sonra ankarada olucam. Bulabilecegim bir yer varsa paylasirsaniz sevinirimIMG_20221218_120241.jpgEkli dosyayı görüntüle 270170

M2101K6G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar iyi yillar herkese. Şoyle bir sorunum var. Sol ön cami sonuna kadar acarsam cam düşüyor. Sonra kapi icini sök kaldir vs. Kaldirdiktan sonra bir kac kez deniyorum sorun yok ama onunde sonunda yine dusuyor. Bir camciya goturdum nedenini bulamadi. Bilgisi olan var mi arkadaslar.
Birde cam citasini cikarirken citayi tutan bir tirnak kirildi. İnternette bulamadim. Adini bilen varsa soyleyebilir mi? Fotografi ekledim arkadaslar. Simdiden tesekkurler. Suanda 1 haftaligina izmirdeyim, sonra ankarada olucam. Bulabilecegim bir yer varsa paylasirsaniz sevinirimEkli dosyayı görüntüle 270171Ekli dosyayı görüntüle 270170

Merhaba, cam en alt kısma indiğinde camı durduran bir stoplayıcı olması lazım. Yani cam aşağı inip bu stoplayıcıya dayanması lazım. Bu parça gevşemiş, hareket ediyor olabilir mi?

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba, cam en alt kısma indiğinde camı durduran bir stoplayıcı olması lazım. Yani cam aşağı inip bu stoplayıcıya dayanması lazım. Bu parça gevşemiş, hareket ediyor olabilir mi?
Şöyle bir durum ki. Cami kaldirmak icin kapiyi söktük. Bisi bulamayinca mecburen kapadik. Kapinin kaplamasindan dolayi da pek bisi gorunmuyo acikcasi. Bir kac fikir aldigimda yeniden acip tum olasiliklara bakicam ustadim. Cok tesekkur ederim

Geri