Civic FC5 Cam Filmi Tavsiyesi

Aracınız
Civic FD6 2008
Merhabalar
İzmir'de Çiğli,Aliağa,Menemen civarlarında işçiliği kaliteli olan Cam filmi yaptırabileceğim bir yer arıyorum.Tercihim Llumar,3M,Sonargard gibi markaların filmlerini uygulayabilecek bayilerin olması.Tavsiyesi olanlar paylaşırsa çok sevinirim.
Araç : FC5

akif

0
Aracınız
Eğer bir defa yaptırayım tam olsun kaliteli olsun derseniz Çiğli'de Detailingpoint var Batuhan Bey kullandığı ürünler üst seviye ve işçilik mükemmel google detailingpoint yazıp inceleye bilirsiniz kafanıza yatarsa arayıp randevu ya da fiyat bilgisi alır sınız. Sokak arası uygulama yapan yerlerden bir tık pahalı ama değer.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Cam filminde kalite de önemli işçilik de. Her yere su sıkıp maket bıçağıyla fitilleri kestikleri için 1 yıldır çektirmeye cesaret edemiyorum. Yani o suyu sıkmadan maskeleme yapılamazmı acaba

Mate 20 pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Cam filminde kalite de önemli işçilik de. Her yere su sıkıp maket bıçağıyla fitilleri kestikleri için 1 yıldır çektirmeye cesaret edemiyorum. Yani o suyu sıkmadan maskeleme yapılamazmı acaba

Mate 20 pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Cam Filmi sınıfları var B,A1, A2'diye gidiyor. Kürlenme süreleri 45/60/90 gün olarak değişmektedir. Kürlenmenin sıkıntısız olması için sabunlu su maalesef ihtiyaç. LLumar, Suntek bayileri eğitim alıyorlar diye biliyorum, ve yaptıkları işler garantili. Herhangi bir ekipmana zarar verilirse kendileri karşılıyorlarmış

Aracınız
Civic FC5 2020
Ön cama film yaptıran varsa Ankara tavsiye edebileceği yer var mı?

Aracınız
Civic FC5 2019
Ön cama film yaptıran varsa Ankara tavsiye edebileceği yer var mı?
Ekim ayından bu zamana kadar Ankara ya yolum düşecek te film çektireceğim diye bekliyordum. Şükür gün bugünmüş. Salih Bey randevusuna uygun zamanda aracımız ile ilgilenmeye başladı. Piyasada sahte olan llumar cam filmleride var. Bundan dolayı seri numaraları film,kutu ve rulo üzerinde eş olup olmadığını kontrol ederek bakabilirsiniz. Ayrıca attığım fotoda holgramda var . Onada bakabilirsiniz. 2020 temmuz fiyatı binek araç için beş cam fiyatı 750 TL ye yaptırdım
Salih Bey 537 457 38 42
Civictr formundan da bahs ederseniz yardımcı olurlar. Ben uygulamadan da ,malzemeden de çok memnunum. Llumar Türkiye distribütörü kendileri.

Geri