Cam kapama modülü taktıranların dikkatine...

Arkadaşlar ustam aradı bugün. Modülü sökelim diye. Malum kış ayları gelmiş aynalar donuyor. Modül aynayı zorlayınca dişleri atıyor ve bir daha tamiri mümkün değil. O nedenle modül taktıran arkadaşlar gidip söktürürse iyi olur. Havalar ısındığı zaman tekrar taktırırsınız. Bilginize...

Bende bu konuyu soracaktim sokturmek yerine otomatik ayna kapamayi iptal etmenin bir yolu yokmu acaba,kumandaya tek basinca kapiyi kilitlesin uzun basinca aynayida kapatsin gibi.Soketin uzerinde pinler var sanirim bunlardan farkli ayarlamalari varmidir bilen varmi?

HUAWEI RIO-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Biraz yalan oldu gibi test sıcaklıklar - 12 ye kadar geldi. Yollar buz bir de üstüne aşırı trafik. Yine de devam ediyorum bakalım sonuç ne çıkacak.

tekila

0
Aracınız
Aracı alalı 1 hafta oldu.. kumandadan ilk basmada kapılar kapanıyor. 2.kez bastığında cam ve sunroof kapanıyor ancak aynalar bir türlü kapanmıyor.. içerden düğmesi var ona basarsan kapanıyor.. ayna modulu cam ve sunroof kapatma modulunden ayrı mı?

kayhanbozkus

0
Yönetici
Aracı alalı 1 hafta oldu.. kumandadan ilk basmada kapılar kapanıyor. 2.kez bastığında cam ve sunroof kapanıyor ancak aynalar bir türlü kapanmıyor.. içerden düğmesi var ona basarsan kapanıyor.. ayna modulu cam ve sunroof kapatma modulunden ayrı mı?
Aracin orjinalinde kumanda ile kapanan ayna yok. Dediginiz gibi kapi icinde ki dugme ile kapatabilirsiniz. Ayrica sizde ki durumla bende ki durum biraz farkli. Ben 1 kez basinca kapi kilitleniyor 2.ye uzun basinca acik olan cam ve sunroof kapaniyor. Sizde ki daha farkliymis.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

tekila

0
Aracınız
Aracin orjinalinde kumanda ile kapanan ayna yok. Dediginiz gibi kapi icinde ki dugme ile kapatabilirsiniz. Ayrica sizde ki durumla bende ki durum biraz farkli. Ben 1 kez basinca kapi kilitleniyor 2.ye uzun basinca acik olan cam ve sunroof kapaniyor. Sizde ki daha farkliymis.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Bendekide aynı.. yanlış yazdım. 2.ye uzun basınca kapanıyor cam ve sunroof..

Geri