Civic FC5 Camdan gelen ses yardım

Ad Soyad
fatih atay
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba arkadaşlar aracım daha 3 aylık sıfır alındı şoför mahalinin hemen yanındaki camdan cız cız ses geliyor anlamadım nasıl bi çözüm bulunabilir ben seslerden çok rahatsız olurum
Aynı durumu yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkkğrler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

A sütunundan gelen ses büyük ihtimalle, bende de bazen bozuk yolda geliyor. Servis Yolcu tarafındakini yalıtmıştı şikayet edince. Bir dahaki gidişimde sürücü tarafını da söyleyeceğim

A sütunundan gelen ses büyük ihtimalle, bende de bazen bozuk yolda geliyor. Servis Yolcu tarafındakini yalıtmıştı şikayet edince. Bir dahaki gidişimde sürücü tarafını da söyleyeceğim

Çözülebilecek birşey ise ben de hemen göstereyim

Merhaba arkadaşlar aracım daha 3 aylık sıfır alındı şoför mahalinin hemen yanındaki camdan cız cız ses geliyor anlamadım nasıl bi çözüm bulunabilir ben seslerden çok rahatsız olurum
Aynı durumu yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkkğrler

Sıkıntı yapmayın aldığınız servise götürün camdaki trim seslerini sizden iyi biliyorlar Ayışığı benim sol cam ın mekanizmasını garantiden değiştirdi 10 gün fabrikadan parça bekledim tam 1 yıl oldu arabamı alalı şimdide bozuk satihlı yollarda sağ ön yolcu havalandırma ızgarasından trim sesi geliyor mesela onuda 30bin bakımında söyleceğim hallederler diye düşünüyorum tabii

Geri