Check system acil yardım

Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaşlar 6 ay önce aracıma PRC LPG takıldı serviste aracım o zaman 32,000 km idi taktırdığım günden bu yana 18 kez gaz ayarı ve genel kontrol yapıldı bunların 15 tanesi serviste yapıldı. Şimdi bir haftadır aracım serviste sorunu ne buldular nede mantık yürüttüler. Aracın hala serviste ve şimdi katalizör ve oksijen sensörü demeye başlandı. Benzinde kullanınca uyarı siliniyor ve gelmiyor. Sadece gazda geliyor bu uyarı. Bana dün peugeot 307 verdiler şimdilik bununla idare et dediler. Sorun çözülünce arayacaklarmış. Şimdi ne yapmam lazım. Aracım 2012 elegance şuan 42,000 km de

Aracınız
arkadaşım aynı sorunu ben atikerde yaşadım önce gezmediğim servis kalmadı ama sonra atiker yeni bir yazılım yükledi ve dertlerim bitti. Sizinkide muhtemelen yazılım ile ilgili

Aracınız
Civic FB7 2012
arkadaşım aynı sorunu ben atikerde yaşadım önce gezmediğim servis kalmadı ama sonra atiker yeni bir yazılım yükledi ve dertlerim bitti. Sizinkide muhtemelen yazılım ile ilgili
Şimdi bu sorun olmasın diye Honda servisinde çok daha fazla para vererek taktırdığım LPG de yaşıyorum bu sorunu. Çözemezlerse yasal bir hakkım var mı bir bilginiz var mı.

Aracınız
tam emin değilim yasal boyutundan ama aynı problemde servisler benim canıma okumaya çalıştı sonra imdadıma yine lpg yaptırdığım bayi yetişti atiker merkez ile iletişime geçtiler problemi anlattılar ve onların belirttiği yazılıı attılar hem problemim kalmadı hemde yakıt tüketimi gayet iyi oldu

Aracınız
Civic FB7 2012
tam emin değilim yasal boyutundan ama aynı problemde servisler benim canıma okumaya çalıştı sonra imdadıma yine lpg yaptırdığım bayi yetişti atiker merkez ile iletişime geçtiler problemi anlattılar ve onların belirttiği yazılıı attılar hem problemim kalmadı hemde yakıt tüketimi gayet iyi oldu
Ben eskişehir ufuk Honda servisine taktırdım. Orijinal olsun diye ama onlar sorunu bulamamıştı. Şimdilik arabamı aldım sorun yok gibi gibi. Yine yaptık dediler. Ama ben emin değilim. Servis dosya açmaya yanaşmıyor. Yapmazlarsa yasal yolları deneyeceğim. Fazladan dünya kadar para vermişim servis benim gazım ile deneme yapıyor bin km yi geçti denemeleri hep bizden gidiyor yakıt. Bir bilginiz olursa formlarda paylaşırsanız memnun olurum.

Geri