Civic 182 Exe Plus Düşünüyorum

Ad Soyad
Timur.S
Aracınız
Civic FE1 2021
Herkese selamlar 2022 model 182 lik araç almayı planlıyorum fakat direksiyonda yaşandığı söylenen takılma hissi sorunu hakkında bilgisi olan var mı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

aşırı ama uç noktalara taşınacak derecede aşırı abartılmış bir durum gönül rahatlığıyla alın derim.

1) her civicte olmuyor
2) oldumu öyle kaza vs yaşatacak birşey değil yumuşakca döndüreceğiniz direksiyonda hafif hafif takılmalar olıyor öyle milletin anlatığı direksiyonla güreşmiyorsun.

3) sorunu honda zaten kronik adı altında benimsedi ve sorun yaşanan araca direksiyon kutusu siparişi veriliyor 3-4 ayda geliyor takılıyor birdahada tekrarlamıyor

4) o bekleme sürecindede eğer tecrübeli bir servis ise servisiniz sizin kendi sıkıntılı direksiyon kutusunda ufak 1 günlük müdahale ile sıfır gibi yapıp yolluyor bırakın değişen kutuyu ben bu arızalı kutudaki müdhale sonrası bile bir daha yaşamadım

risk almak istemeyen,ustasını buna vakit ayıramayan servisler sadece yeni kutu siparişi veriyor aracınız çok çok kötü ise yola çıkamaz diyerek adınıza yine aynı segment araç kiralıyor, millet şikayetçi ama onada anlam veremiyorum adam sana kendi cebinden passat,3008 kiralıyor (cidden bu serileri aldı bazı üyelerimiz)
ve sizin arac 3-4 ay km yapmamış oluyor siz sizin verdiğiniz araçtan daha pahalı bir araca ikami binmiş oluyorsunuz oda en extrem durumda olan hadise bu.

Ad Soyad
Ahmet ayan
Aracınız
Civic FB7 2012
Çok teşekkür ederim ben yıllık 2 bin 3 bin km yapan biriyim tek sorun olarak mevcut piyasanın durgunluğu nedeni ile beklesem mi fiyat düşer diye yoksa alsam mı bilemiyorum birde bu direksiyon sorununu okuyunca sıfır mı alsam yada düşük km ikinci el mi tercih etmeliyim karar veremedim ama verdiğiniz bilgi için çok tşk ederim

Ad Soyad
Enes Umman
Aracınız
Civic FE1 2022
Çok teşekkür ederim ben yıllık 2 bin 3 bin km yapan biriyim tek sorun olarak mevcut piyasanın durgunluğu nedeni ile beklesem mi fiyat düşer diye yoksa alsam mı bilemiyorum birde bu direksiyon sorununu okuyunca sıfır mı alsam yada düşük km ikinci el mi tercih etmeliyim karar veremedim ama verdiğiniz bilgi için çok tşk ederim

Türkiye'de hiç bir şeyin fiyatı fazla düşmez yıllardır aynı şey şuan ki durgunluğu alım fırsatı olarak değerlendiriyorum. doların seneye 35-40 tl olacağı ortamda araba fiyatları burada kalmaz diye düşünüyorum. Ayrıca yeni honda civic'i de kesinlikle tavsiye ediyorum segmentine göre hem ucuz hem de daha premium hissettiren bir araç.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam onceki konunun sahibi benim , LPG dusunmustum acikcasi fakat sonradan 182 exe aldim.
Ford Kuga evin ilk araci, 2. aracim FC5 idi .
182 Civic aldiktan sonra arabanin tadini cikarmaya basladim fakat keske yalitimi daha iyi olsaymis aracin kusuru yalitim.
Fazla ses aliyor iceriye disinda herhangi bir kusuru yok.
Hocam Ford Kuga nasıl merak ediyorum servis kullanışı yakıtı 3 silindir olması daha korkutucu oluyor

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri