Civic 2004 vtec2 es7 sunroofsuz modeli, kapali garaj, %87 motor, satilik.

xasa

0
Aracınız
DETAYLI FOTOLAR ICIN ILANDAN YADA FACEBOOK DAN ULASABILIRSINIZ.
EKSTRALI SON FIYAT 40.000
EKSTRASIZ SON FIYAT 39.000

İLAN İÇİN SON 7 GÜN SAHİBİNDENDEN KALDIRILACAKTIR.

Honda 2004 Civic 1.6 Vtec 2 ES7 Makyajlı PAKETİlan No: 531851482
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...1.6-vtec-2-es7-makyajli-paket-531851482/detay

Selamün aleyküm, hayırlı satışlar.

Honda 2004 Civic 1.6 Vtec 2 ES PAKET(Sunroofsuz Modeli)

196.000 KM

Motor Performansı %87

Motor Güç Değeri %96

Prins Marka LPG (Fiyatını sorarsanız en iyi ve en pahalısı olduğunu öğrenebilirsiniz teklif veren göz önünde bulundursun lütfen)SİMİT LPG.

Araç yaşı itibari ile kapı çitalarından altı bel altı boyalı denen cinsten boyalı.

Tavan ve kaput, orjinal ve BOYASIZDIR.

Değişen TEK PARÇA- Bagaj kapağı başka değişen parçası yoktur.

3800 civarı bir hasar kaydı var, oda eksper raporlu bagaj kapağı değişti ondan dolayı, harici araç tertemiz araçtır.

KAPALI GARAJ ARABASIDIR.

Bakımları yenidir.

Yürüründe sıkıntı yoktur.

Motor üfleme yağ yakma yağ kaçırma gibi şeyler yapmaz.

Araç short-shifttir. Bilmeyen arkadaşlar için kısa şanzuman diyelim. Kalkışta seridir, seri vites attırır atik bir arabadır.

Aracın gaz tepkimesini beğenmediğim için, Bursa Honda İnallar Servisinden Eylül 2017 ayında orjinal gaz teli alınmış ve değiştirilmiştir. (Faturası mevcut, verilecektir.)

Aracın kitapçıkları, faturaları, bakımları, herseyı mevcuttur kayıtları vardır.

Aracın aküsü 2017 yılında alınmıştır, yenidir, 1 senelik garantisi vardır, garanti belgesi yanında verilecektir.

Muayenesi 2019 Ağustosa kadar vardır. LPG+EGZOS+ARAC MUAYENESINI aynı gün yaptırdım.

Pazarlık payı var, araç başında pazarlık yapılır.

——

Ekstraları;

Ayarlanabilir yeni nesil amerikan park modülü.

Park ve ayna altı sinyal ampülleri beyazdan turuncuya cevrilmiştir.

Uzun ve kısa farlar kendinden motorlu Led-Zenondur.(Orjinalleride yanında verilecektir duruyor)

Sislerde buz mavisi led vardır.(Orjinalleride yanında verilecektir)

Warex (Bursa Smart Egzos yapımı) ve 51lik düz boru egzos vardır. (Çift kumandası ve kendi egzosu yanında verilecektir) Araç gırtlaktan hava almıcak şekilde motoru yormucak şekilde özenle headerse bağlanmıştır ve headers bağlantı yalıtımı yapılmıştır.

1 set yazlık lastıği yanında verilecektir 15inç, üzerinde Petlas Snow Master 195-60-15 %90 dişli kışlık lastiği vardır.

Ön-Arka 1 numara, yanlar 2 numara yeni cizilmez amerikan cam film çekilmiştir.

Servis kılıfı, bagaj üstü boyalı hazır spoilerı, cam rüzgarlığı(mugen), typer ek, ez lip, fazladan arka kesik yay, fazladan ön kapı kolonları vs gibi ıvır zıvırları yanında verilecektir.

Stepnesi yenidir kullanılmamış nerdeyse bende hiç kullanmadım şükür.

2x Skytec 11000 900w-2xPioner Champ Serisi oval / Önkapı 2x Kicker 15cm mid, 1 adet Kenwood Bass kabinli, Xetec xi-600 Prof Mono 600RMS amfi ve Pioneer Gmx644 stereo amfi, vtec2 uyumlu pandizot( orjin pandizotu duruyor oda verilecektir ) ses sistemi vardır. Amfilerin model ve fiyatlarına bakabilirsiniz.

Orjin ES JANT ları vardır.

——————-

Aracımı hor kullanmadım, aldıgım gün orjin yaylarını taktırdım ve basık kullanmadım. Hafta sonları keyiflik bindim işim dolayısı ile pek gezmeye vakit bulamıyorum. Aracım air görmedi yada takılmadı. Orjinal yayları ve amortisörleri ile kullanmaktayım. Aracın eksper raporu, hasar kaydı bilgisi fotoğraflarda mevcuttur.

Aracın temizliğine kefilim, fiyat verirken lütfen ÖLÜCÜ arkadaşlar yazmasın.
TAKAS YOKTUR.

Geri