Civic 2019 hakkında bir kaç soru.

Aracınız
Civic FC5 2019
Selamlar,

2 hafta oldu 2019 model civic aldım. Ama anlayamadığım bazı durumlar var sizlere sormak istedim.
Geri görüş kamerasını çok kötü. Bunun bir çözümü var mı ? Herkeste böyle mi yoksa bende mi sorun var? Bunu değiştiremez miyiz?
Birde araç daha önce ki aracımda kullandığım USB'yi okumadı. FAT32 olarak formatladım. Şuan USB okuyor fakat şarkıları isim listesine göre sıralamıyor.
Ve hiç bir şarkıyı bulamıyorum bu sebeple. Bunun çözümü var mıdır?

Aracınız
Civic FC5 2019
Geri görüş kamerası için , ben de makyajlı kasa Eco elegans aldım ve kamerası çok kötü . 1000 km bakımında bayiye sordum dışarda değiştirirsem araç garanti dışı kalır dedi. Kendilerinde de daha yüksek çözünürlüklü kamera yokmuş . Yani böyle kullanicam mecbur . Diğer USB konusunu bilmiyorum android auto kullanıyorum Spotify ve Google haritalar işimi fazlasıyla görüyor

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Geri görüş kamerası çözünürlüğü iyi seviyede değil gündüz iş görüyor fakat akşamları biraz sıkıntı olabilir. Bunun için de ekran ışığını biraz açarsanız daha iyi görünüyor bazen gündüzleri far açık konuma geçip ekran ışığı kısılıyor o zaman da hiç görünmüyor o tarz bir şey sizi rahatsız etmiş olabilir. Ayrıca geri vites lambalarını led ile değiştirerek daha iyi bir görüş elde edebilirsiniz. Bu yöntemler size yeterli gelmezse kamerayı değiştireceksiniz mecbur.

Usb okumuyor ise format atıp Ntfs yada Fat32 seçenekleri ile deneyin. Birinde mutlaka çalışıyor şarkıları isim sırasına göre sıralıyor bende yalnız bazen şarkıların isimlendirilmesi karışık oluyor başında sayılar oluyor vs o açıdan karışıyor liste. Öncesinde şarkıların isimlerini düzgünce yazıp bir deneyin sıralı çıkması gerekiyor.

Geri