CIVIC DİREKSİYON IŞIĞI ...YARDIM

27

0
Herkese merhabalar, hareket esnasında aracimin direksiyonu sertleşti ve gösterge panelinde direksiyon ışığı yandı. Anahtarı kapatıp açtım düzeldi fakat yarım saat sonra tekrar aynı ışık yandı ve direksiyon sertleşti,. Böyle bir sıkıntı yaşayan var mı arkadaşlar ne yapabilirim. Arıza ne olabilir. Arabam civic 2010 premium manual

Ynt: CIVIC DİREKSİYON IŞIĞI ...YARDIM

Ynt: CIVIC DİREKSİYON IŞIĞI ...YARDIM

puntolarda "city" modu vardır. ve bunun da sıklıkla arzıa verdiği söylenir. Linealar ise bildiğin "kalas" hidrolik.....

koc

0
2012 fb7 Civic aynı problemi bende yaşıyorum. Servis direksiyon kutusu degişecek dedi ve lpg takildigi için garantiden yapmayiz dediler ve bende yaptırmadim. Acaba siz sorunu çözdünüzmü bilgi verirseniz sevinirim.

Trust

0
Aracınız
2012 fb7 Civic aynı problemi bende yaşıyorum. Servis direksiyon kutusu degişecek dedi ve lpg takildigi için garantiden yapmayiz dediler ve bende yaptırmadim. Acaba siz sorunu çözdünüzmü bilgi verirseniz sevinirim.
Direksiyon kutusu ile lpg nin ne alakası varmış ki.

koc

0
Lpg takılınca uzatılmış garanti geçerli değil diyorlar (yani garanti 3 yıl diyorlar) Honda Türkiye ile de görüştüm aynı şeyleri söylediler acaba bu sorunla karşılaşıp yaptıran bir arkadaş varmı?

Aracınız
bugün benzeri bir durum bende de oldu virajı dönerken ufak bi çukur vardı ona girdim heralde tak direksiyon kitledi. arabayı köşeye çekip bıraktım ama sabah ne çıkacak bakalım. sizce sorun nedir arakadaşlar. direksiyon neden kitleyip ikaz labması yanmış olabilir

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
bugün benzeri bir durum bende de oldu virajı dönerken ufak bi çukur vardı ona girdim heralde tak direksiyon kitledi. arabayı köşeye çekip bıraktım ama sabah ne çıkacak bakalım. sizce sorun nedir arakadaşlar. direksiyon neden kitleyip ikaz labması yanmış olabilir

Soket lerden birisi sarsıntıdan yerinden çıkmış olabilir, yada vuruntudan dolayı mekanik bir yer arızalanmış olabilir.

edib52

0
Aracınız
Arkadaşlar aynı sorun bende direksiyon durduk yere birden ağırlaştı direksiyon yağı dolu ama ışık sönmüyor durduk yere oldu canım çok sıkılıyor biri bana yardımcı olsun

ALE-L21 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
hocam aynı durumdan muzdaribim ne yaptınız sorunun üstesinden nasıl geldiniz acaba

Geri