Civic FB7 Civic FB7 Buji Tavsiye Konusu - Sahte NGK bujilere dikkat!

Aracınız
Keşke önceki konuları inceleseydiniz. Orjinal diye 400 tl karsiliginda denso buji almıştım ve sahte cıkmıştı. Yetkili servis haricinde nereden alırsanız alın %99.9 sahte olacaktır. Ben iade ederek servisten almıştım.
Ben bunu yaklaşık 1.5yıl önce aldım. Nerden olursa olsun ngk sitesinde belirtilen satıcılardan almalı insanlar. N11de de satılabilir ama satan kim o önemli

Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam bence TSE damgasına çok fazla takılıyorsunuz sonuçta bu ürünler ithal ediliyor ve Türkiye Standartları için oluşturulmuş bir sertifikaya sahip olması bence gayet normal. Yurtdışı karşılaştırma videolarında bu sertifikanın olmaması da gayet normal bir durum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
@Rigorous Servisteki çoğu parçanın üzerinde bu etiketi görebilirsiniz. Sahtesini gördüğüm ve yetkili servisten aldığım için orjinalliğinden bir şüphem yok. Performans ve yakıt tüketimi konusunda olumlu sonuçlarını gördüğümü söyleyebilirim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Kutu " Made in Japan", Etiket "Made in Turkey"
Honda'nın kendi üretimi olmayan ürüne muhtemelen Honda Türkiye tarafından parça kodu etiketi yapıştırıldığı için böyle garip bir durum oluşuyor :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam bence TSE damgasına çok fazla takılıyorsunuz sonuçta bu ürünler ithal ediliyor ve Türkiye Standartları için oluşturulmuş bir sertifikaya sahip olması bence gayet normal. Yurtdışı karşılaştırma videolarında bu sertifikanın olmaması da gayet normal bir durum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam "Made in Japan" üretilen üründe normalde "TSE" damgası olamaz, Japon üretim regülasyonlarında TSE karşılama gibi bir durum söz konusu değil.

Geri