Civic Fb7 Spor Ön Panjur

Sercan

0
Aracınız
Arkadaşlar 2013 Civic Elegance kullanıyorum aracı yaklaşık 10 ay önce İzmir Terakki'den aldım. Alırken Spor ön panjur taktıkmıştım. Pazartesi günü arabayı yıkarken ön panjurda beyazlama lekeler olduğunu gördüm, bugün servise gösterdim ve ilk defa karşılaştıklarını söyleyip fotoğraflarını çektiler istanbula göndereceğiz cevap bekleyeceğiz dediler bunun gibi bi sorunla daha önce karşılaşan biri varmı.

Aracınız
Ynt: Civic Fb7 Spor Ön Panjur

Geçmiş olsun. Taş izi olabilir mi.

Sercan

0
Aracınız

Teşekkür ederim. Hayır taş değil. bayağı geniş bir alana yayılmış amblemin olduğu kısım hariç tüm panjurda var güneş yanığı gibi birşey sanki 10 yıldır bakılmamış boyası solmuş araba boyası gibi duruyor

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Geçmiş olsun bunun 2 nedeni olabilir,
1. Aracı yıkattığınız yıkamacılar vs. asidik köpük şampuan vs kullandığı için plastiğin yapısını bozmuş olabilir.
Diğer plastiklerde böyle bir şey yok yorumunu yaparsanız her zaman orjinal parçalar daha kalitelidir ;)
2. Panjurun plastiğinde problem olduğu için güneşte yapısı bozulmuş olabilir.

Sercan

0
Aracınız

Aracı sürekli aynı yıkamacıda yıkatıyorum daha önce bi problem olmadı ve aynen dediğiniz gibi diğer plastik aksanın hepsi sağlam panjur 2 parçadan oluşuyor sadece bir parçasında bu lekeler oluşmuş herhangi bir nedenden renkte solma olduysa neden sadece tek parça diye düşünüyorum, panjurun tamamında solma olsaydı daha net sonuca varabilirdim fakat tek parçada olmasına bir anlam veremedim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=Sercan link=topic=512.msg7906#msg7906 date=1404317007]
Aracı sürekli aynı yıkamacıda yıkatıyorum daha önce bi problem olmadı ve aynen dediğiniz gibi diğer plastik aksanın hepsi sağlam panjur 2 parçadan oluşuyor sadece bir parçasında bu lekeler oluşmuş herhangi bir nedenden renkte solma olduysa neden sadece tek parça diye düşünüyorum, panjurun tamamında solma olsaydı daha net sonuca varabilirdim fakat tek parçada olmasına bir anlam veremedim
[/quote]

Hocam plastik kalitesinden büyük ihtimal, servis bunu değiştirecektir.

Geri