Civic FC5 Civic FC5 10.000 km bakımı

Xedos

Özel Üye
Peki hangi servisi tavsiye edersiniz Ankara'da? Fiyatını geçtim bari düzgün bir kontrol yapsınlar. Hatta varsa yazılım güncellemeleri vs.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Peki hangi servisi tavsiye edersiniz Ankara'da? Fiyatını geçtim bari düzgün bir kontrol yapsınlar. Hatta varsa yazılım güncellemeleri vs.
Genel olaral herkesin beklentilerine bağlı memnuniyet seviyeleri farklı oluyor, bazı kullanıcılar Efe’den memnunken bazıları Bora’dan memnun kalıyor. Mesela kendim aracı Efe’den satın almama rağmen, karşılaştığım sorunlarda Bora çok daha çözüm odaklı yaklaşmıştı ve bakımlarda orayı tercih etmiştim. iki servisi de farklı bakımlarda deneyerek tecrübe etmenizi size yaklaşım olarak hangi servis uygun geliyorsa ona yönelmenizi öneririm. Ek olarak servislere işlem kaydı açtırırken mutlaka taleplerinizi de belirtmenizi öneririm, temel uygulamalar harici siz özellikle belirtmedikçe inceleme yapacaklarını sanmıyorum.

Xedos

Özel Üye
Genel olaral herkesin beklentilerine bağlı memnuniyet seviyeleri farklı oluyor, bazı kullanıcılar Efe’den memnunken bazıları Bora’dan memnun kalıyor. Mesela kendim aracı Efe’den satın almama rağmen, karşılaştığım sorunlarda Bora çok daha çözüm odaklı yaklaşmıştı ve bakımlarda orayı tercih etmiştim. iki servisi de farklı bakımlarda deneyerek tecrübe etmenizi size yaklaşım olarak hangi servis uygun geliyorsa ona yönelmenizi öneririm. Ek olarak servislere işlem kaydı açtırırken mutlaka taleplerinizi de belirtmenizi öneririm, temel uygulamalar harici siz özellikle belirtmedikçe inceleme yapacaklarını sanmıyorum.
teşekkür ederim. demek ki ustasına denk gelmekle alakalı olacak biraz da. ben de bora'dan denemeye başlayayım o zaman.

Aracınız
Civic FC5 2021
Bugun 10 bin bakimi Diyarbakir Kardelen servisinde yaptirdim. Bayram sonrasi buyuk zam geldi dediler, pazarlikla 3140 tl ye yaptirdim, daha da indirim yapmadilar, gidecek yakin baska servis olmadigindan oturu mecburen yaptirdim, diger servisler de asagi yukari ayni fiyati vericekler zira. Boyle giderse 20 bin bakimi seneye herhalde 10 bin tl ye yaptiracagiz!!!!

Aracınız
Diğer Markalar
Bugun 10 bin bakimi Diyarbakir Kardelen servisinde yaptirdim. Bayram sonrasi buyuk zam geldi dediler, pazarlikla 3140 tl ye yaptirdim, daha da indirim yapmadilar, gidecek yakin baska servis olmadigindan oturu mecburen yaptirdim, diger servisler de asagi yukari ayni fiyati vericekler zira. Boyle giderse 20 bin bakimi seneye herhalde 10 bin tl ye yaptiracagiz!!!!

Anadoludaki servisler belkide bulundukları ilde tek olmalarından dolayı rekabet durumu olmadığı için fiyatlarla istediği gibi oynuyorlar. Geçen hafta aynı 10.000 bakıma İstanbul’daki servis 2450 TL fiyat verdi mesela.
61C0B902-7569-4A34-82E6-7019A32B154B.jpeg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2021
Ben de dün, 7 bin km'deki 2021 Eco Elegance aracıma bakım yaptırdım Marmara'da. Ancak hava filtresi değiştirilmemiş sistemde çıkmadığı için. İşlem bittikten sonra verdikleri formda fark ettim. Yağ olarak Shell 0w-20 kullanmışlar. Bazı arkadaşlar Honda marka yağ kullanılmasını tavsiye etmişler ancak serviste bana Honda'nın kendi tedarik ettiği motor yağı yok, biz de uyumlu olanı kullanıyoruz dediler. Bu haliyle fiyat 2356 lira.

Honda Park'tan da fiyat almıştım, 3400 lira fiyat vermişlerdi. Hava filtresi dahildi bu fiyata.

Hava filtresinin değiştirmemeleri içime sinmedi açıkçası, aracı akşam teslim aldığım için çıkmaya başlamışlardı ve mevzuyu uzatma şansım olmadı. Birkaç gün sonra yine gideceğim, umarım işçilik ücreti almadan filtreyi değiştirirler.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-08-25 at 23.19.13 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-25 at 23.19.13 (1).jpeg
    343.7 KB · Görüntüleme: 55
  • WhatsApp Image 2022-08-25 at 23.19.12.jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-25 at 23.19.12.jpeg
    203.6 KB · Görüntüleme: 55
Geri