Civic FC5 100.000 Bakımı

Ad Soyad
Umut Habek
Aracınız
Civic FC5 2018
Hayırlı ramazanlar arkadaşlar,

2018 Model Elegance Benzinli aracımı 105 bin KM'de satın aldım,

Aracın bakımları son olarak 98 Bin KM'de özel serviste öncesinde de 85 Bin KM'de yine özel serviste yapılmış. Bu bakımlarda faturadan ziyade klasik bakım kartları mevcuttu.

108 Bin KM'de yetkili servise götürmeyi planlıyorum(Honda Marmara)

Henüz kendilerinden fiyat almadım ancak bakım kayıtlarını kontrol etmelerini isteyeceğim şanzıman yağının değişip değişmediği ilk öncelik olacak benim için bunun dışında servis tarafından -malum fiyatlar yüzünden- kontrol edilsin veya edilmesine gerek yok dediğiniz durumlar nelerdir?

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Hayırlı ramazanlar arkadaşlar,

2018 Model Elegance Benzinli aracımı 105 bin KM'de satın aldım,

Aracın bakımları son olarak 98 Bin KM'de özel serviste öncesinde de 85 Bin KM'de yine özel serviste yapılmış. Bu bakımlarda faturadan ziyade klasik bakım kartları mevcuttu.

108 Bin KM'de yetkili servise götürmeyi planlıyorum(Honda Marmara)

Henüz kendilerinden fiyat almadım ancak bakım kayıtlarını kontrol etmelerini isteyeceğim şanzıman yağının değişip değişmediği ilk öncelik olacak benim için bunun dışında servis tarafından -malum fiyatlar yüzünden- kontrol edilsin veya edilmesine gerek yok dediğiniz durumlar nelerdir?
1.Rutin Motor bakımı ve filtreler..
2.Otomatik Şanzuman yağı ve filtre değişimi zamanı gelmişse/gerekiyorsa
3.Klima diğer ismiyle Tesisat kayışı...100/120 000 km ömrü var..kontrol edilse iyi olur..
4.Bujiler benzinli civiclerde 120.000 km de değişiyor,,,kontrol edilse iyi olur...

Ad Soyad
Umut Habek
Aracınız
Civic FC5 2018
1.Rutin Motor bakımı ve filtreler..
2.Otomatik Şanzuman yağı ve filtre değişimi zamanı gelmişse/gerekiyorsa
3.Klima diğer ismiyle Tesisat kayışı...100/120 000 km ömrü var..kontrol edilse iyi olur..
4.Bujiler benzinli civiclerde 120.000 km de değişiyor,,,kontrol edilse iyi olur...
Çok Teşekkür ederim Ufuk Bey.

Geri