Civic Fc5 alım öncesi sorular

Arkadaşlar ben cıvıc almayı düşünüyordum Ağustos'ta vazgeçtim takip ediyorum sürekli konuları hep bir hata sıkıntı üzüldüm şahsen sevdiğim bir marka ama içim rahat olmuyor bir türlü .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Test sürüşü yapmadım askeri personelim Doğu bölgesindeyim memlekete gidene kadar araştırıyorum. Ağustos'ta gidip alacaktım direk sevdiğim bir araç marka

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Hata ve sıkıntılar nedir anlayamadim ben
????

okaya

0
Aracınız
Valla sıkıntı hata BMW de de var . Can sıkıcı bir kaç mesele var okuduklarından bu dertleri görmüşsündür. ama aracım güzel ben çok memnunum trim sesleri kaporta boya ince ,göçük vs var. ama araba gidiyor ,bendeki Rs belki ondan çok memnunum. Daha önce vw ve Ford kullandım hepsinin derdi başka, bunun derdi de kıl tüy işler . Ben BMW ile karşılaştırıp aldım aradaki 70 80 bin lira için değmez dedim ama çok titiz iseniz bu tip sorunlara kafayı takıp mutsuz olacağınıza almayın. Gidin almadan önce test edin deneyin rakiplerine de bakın en güzeli ben piyasada ne kadar muadili varsa denedim motoru ve donanımı için aldım .Açıkçası memnunum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Murat kardeşim kaporta ince imiş boya bazı bölgelerde inceymiş göçük olan yerler oluyormuş fiyat sürekli kabarmaya meyilli tüp te ses vs vs bu tür

Kardeşim şöyle bir durumda var. Forumu genelde insanlar şikayetlerini paylaşmak için kullanırlar.
Ben eco elegance aldım ve 3 aydır kullanıyorum. Hiçbir sıkıntım yok çok şükür. Foruma girip "bugunde arabamı sorunsuz kullandım ve çok mutluyum" diye yazmam. Eğer bir problem yaşarsam onu gelir buraya yazarım. O yüzden forumda memnuniyetten çok şikayet görürsün.
Sen test sürüşünü yap. Konforu gör eminim aklın kalacak.
Ben 3 aydır kullanıyorum. Beklentilerimin üstünde bi araç. Ha ufak tefek şeyler ya da istemediğin şeyler tabii ki olacaktır. Ama ben açıkçası can yakacak bir problem göremedim bu araçta. Senin için hayırlısıysa olsun inşallah.

Aracınız
Kardeşim şöyle bir durumda var. Forumu genelde insanlar şikayetlerini paylaşmak için kullanırlar.
Ben eco elegance aldım ve 3 aydır kullanıyorum. Hiçbir sıkıntım yok çok şükür. Foruma girip "bugunde arabamı sorunsuz kullandım ve çok mutluyum" diye yazmam. Eğer bir problem yaşarsam onu gelir buraya yazarım. O yüzden forumda memnuniyetten çok şikayet görürsün.
Sen test sürüşünü yap. Konforu gör eminim aklın kalacak.
Ben 3 aydır kullanıyorum. Beklentilerimin üstünde bi araç. Ha ufak tefek şeyler ya da istemediğin şeyler tabii ki olacaktır. Ama ben açıkçası can yakacak bir problem göremedim bu araçta. Senin için hayırlısıysa olsun inşallah.

çok haklı arabamda hiç bi sıkıntı çıkmadı diye paylaşım yapmak genelde kimse.
ayrıca ben 11bin kmdir exe modelini kullanıyorum. araba iyi güzel de. aynı fiyat bandında ki diğer tüm arabaları bi kağıda not et. hepsini dene test sürüşüne çık sonra al. ben aldığım zamanlarda aşağı yukarı golfle(1.6 tdi manuel) aynı paraydı onu denemediğim için aklımda hep bi şüphe kaldı. Eğer alacaksanda bence mutlaka 1.5 turbolu motorla al
onun dışında arabanın bence hoş olmayan kısımlarına gelecek olursak.
1- 11binkm de direksiyonun konsolla birleştiği yerden, ön kapıdaki üst hoparlörlerden ve zaman zaman emniyet kemerlerinden trim sesi geliyo.
2- led farlar Allah'a bakıyo. gece karşıdan gelip de sellektörleşmediğim araba kalmıyo
3- Yalıtım anlamında henüz hiç rüzgar sesinden ya da rölantide beklemek hariç motor sesinden rahatsız olmadım ama aynı fiyat seviyesindeki tüm c sınıfı arabalardan daha fazla tekerlek ve yol sesi alıyo
4- En kötüsü de bu fabrikasyon lpgde(özellikle akşamları veya sessiz ortamlarda) rölantide beklerken neredeyse dizel sesiyle yarışan bi ses geliyo ve bi zaman sonra dayanılmaz oluyo
hoşuma giden kısımlarıysa.
1- (şehir içinde yoğun trafik olmayan durumlarda ve sakin kullanımla) lpgde 10 litre benzinde 7.5-8 litre ortamasını görüyorum bu motora ve ağırlığa bence güzel rakamlar.
2- koltuklar özellikle arka koltuklar çok rahat. araba fazlasıyla geniş. konfor anlamında genel olarak memnunum.
3- görünüş olarak içerden de dışardan da son derece beğeni toplayan bi araba

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Yaman bey merhaba. Esasen bu araca yorum yapmak icin biraz erken bence. Soyle 3-4 yil sonra kalitesi ortaya cikar diye dusunuyorum. Bence yeni kasa bir arac piyasaya ciktiktan 3-4 yil sonra alinmali ki, aracin hatalari giderilmis olsun ve kullanici memnuniyetine bakmali, bunun handikabida fiyat artisi tabiki. Cok detaya girmeden diyebilirim ki tasarimi beni cezbetti, ayrica arabami degistirme zorunlulugu vardi. Su ana kadar ortaya cikan problemler bence cok ciddi seyler degil, tabi ki bu tamamen beklentiyle alakali. Tum yeni civic alanlari kutluyor, arabalarina agiz tadiyla binmelerini diliyorum.
saglicakla

Geri