Civic Fc5 Far ayarı

ywzckr

0
Bu arada arkadaşlar bilen var mi bilmiyorum ama exe lerde yokus asagi gittiginizde bir miktar yukari, yokus yukari gittiginizde bir miktari fari otomatik olarak indiriyor arac. Tabi bu bahsettigim executive donanim icin gecerli deneyebilirsiniz gayet guzel ozellik. Yani aracin egimine/yuk durumuna gore otomatik kendini ayarliyor farlar. Eger cok asiri rahatsiz eden bir durum yoksa onunuzdeki arabanin plakasindan yukarida degilse farlariniz yada yan aynalarina gelmiyorsa farlarinizi ayarlari duzgundur bosuna elletmeyin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
2018 eco elegance ile civic ailesine 2 gün önce katıldım 2 gündür akşam far gözlemime göre kısa farları aracın çok iyi aydınlatmıyor çok ölü yanıyor uzun da sıkıntı yok kısa far için böyle problem yaşayan var mı varsa tavsiyleriniz neler olabilir?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
bende de var, özellikle geceleri karanlıkta gidiyormusum gibi oluyor.

Aracınız
Civic FC5 2017
bende de var, özellikle geceleri karanlıkta gidiyormusum gibi oluyor.
Osram Night Breaker h11, oto elektrikçim tavsiye etmişti deneme amaçlı taktım ve karşılaştırdım. orjinal ampule göre aydınlatması çok iyiydi.180 tl istedi çiftine. Pahalı olmasaydı alacaktım. Led ampulleri kendisi de satmasına rağmen pek tavsiye etmedi.

SM-J530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Geri