Civic Fc5 Otomatik cam sileceği nasıl ayarlanıyor

Aracınız
Civic FC5 2018
Abiler 2018 fc5 var otomatik cam silecegi var araçta ama bir kez bile otomatik çalışmadı bu sorun birtek bendemi var yoksa aracmi böyle bundan önce astra kullaniyodum bırak otomatik çalışmayı yağmurun siddetine göre kendini ayarlıyordu

Fb7 de silecek konumu kapalı konumun bir altında olduğunda çalışıyor. 0 konumunda iken çalışmıyor. Hızını yağmur şiddetine göre kendisi ayarlıyor.

FD6 - FB7

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Yunusemreyce @Emre2424

Auto konumuna alıyorsunuz yani üstten ikinci kademe, kol üzerindeki çevirmeli kısım ile de sensör hassasiyetini ayarlıyorsunuz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FC5 2018
Abiler 2018 fc5 var otomatik cam silecegi var araçta ama bir kez bile otomatik çalışmadı bu sorun birtek bendemi var yoksa aracmi böyle bundan önce astra kullaniyodum bırak otomatik çalışmayı yağmurun siddetine göre kendini ayarlıyordu

Bire bir aynı sorunu yaşıyorum.. Bende de Astra vardı ve on numara çalışıyordu. Bunda Otomatiğe alıyorsun zaten cam kuru en azından birkere hareket ediyor. Yağmurdan çıkıp tünele giriyorum durmuyor hatta bazen daha çok silmeye başlıyor. O hassasiyette pek işe yaramıyor. Çözmedim ben bu durumu sıkıntı var yani. Servisede anlattım anlamıyorlar sıfırladık sıkıntı yok dediler ama durum aynı. Sen bir çözüm bulabildin mi?

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Bu sıkıntı fc5 lerde ki yağmur sensörünün kalitesiz olduğunu gösteriyor başka Bi açıklaması yok bence ben servise gittiğimde çalışan kişi alman arabaları gibi değil demişti sensörlerimiz ben sensörü değiştiririm ama aynı sıkıntın devam eder demişti arkadaş

Geri