Civic FD6 Civic FD6 için Fren Balata ve Disk Tecrübeleri

Aracınız
Civic FD6 2010
Yani disk nasıl yamulur anlamış değilim. Bu arabanın abs zaten erken giriyor, disk de yamuk olsun tam olsun. Allah'a emanet gidiyoz vallahi. Salıncak eğrilmesi olayını da düşününce kullanılan malzemeler mi dayanıksız, yoksa bütün arabalar mı böyle anlayamiyorum. Uzun rampalarda bişi çıksa önümüze durmayacak araba.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Yetkili servis değil Hocam. Ankara'da sadece Honda bakan özel servis.
Orijinal balatalar yetkili servis dışında bulunmuyor. Nissin markası adı altında satılıyor.. Bayağı araştırdım hatta satan birkaç kişide replika olduğunu bizzat söyledi. Bundan dolayı sıkıntı yaşamış olabilirsiniz (tabi inş öyle değildir) Ben de bir ara niyetlenmiştim fakat vazgeçtim. @m2hamid hocam konuyla ilgili daha açıklayıcı bilgilere sahiptir..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Orijinal balatalar yetkili servis dışında bulunmuyor. Nissin markası adı altında satılıyor.. Bayağı araştırdım hatta satan birkaç kişide replika olduğunu bizzat söyledi. Bundan dolayı sıkıntı yaşamış olabilirsiniz (tabi inş öyle değildir) Ben de bir ara niyetlenmiştim fakat vazgeçtim. @m2hamid hocam konuyla ilgili daha açıklayıcı bilgilere sahiptir..
Estağfurullah :) biraz araştırınca herkes aynı bilgiye ulaşıyor zaten, Honda Türkiye'de piyasaya parça vermiyor, Türkiye piyasasindaki ürünlerin büyük kısmı maalesef imitasyon, replika, sahte ürünler. Ama yurtdışında durum böyle değil, özellikle Amerika'da ve Japonya'da nerdeyse bizdeki Tofaş, reno parçası gibi kolay, yaygın ve uygun fiyata bulunabiliyor.

gkosu

0
Aracınız
Arkadaşlar merhabalar fb7 için ön arka balata değişimi yapmak istiyorum.Eskisehirdeki Toprak Otomotiv ellerinde orjinal marka nissin balata olduğunu belirtti fotoları da koydum 450 TL ön balata 250 TL arka balata fiyatı vermekte sizce orjinal olabilir mi yoksa imitasyonmudur arkadaşlar nasıl anlayabilirizIMG-20210730-WA0020.jpegIMG-20210730-WA0018.jpegIMG-20210730-WA0019.jpeg

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri