Civic FD6 Civic FD6 Orjinal buji markası

Geçmiş olsun hocam. Çıkarmışken beraber bir fotoğraf paylaşımı çok güzel olurdu. Orjinal buji konusunda çok sıkıntı çekiyoruz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Yukarda resim paylaşmıştım hocam.orijinal mi diye gruba sormuştum.tabi farklı cevaplar aldım:) o yüzden iyice işkillenip.bi kaç japoncu gezdim.ngk distribütörü ile görüştüm.servise gittimzsükür kafama yattı.performans ve yakıt durumunu bi kaç güne paylaşırım.aractan çoktan bujiler denso marka idi(Arac 2010 ve 123 binde )

Bobin saplaması cok narinmiş meret.hala kolay sıkılıyor derken küt dedi elimde kaldı :)
Orijinal ngk da.
Porselen kısmı diş minesi kadar beyaz(fake olanlar daha sarımsı)
Halka kısmı sıkı dönerek iniyor anca(fake olanlarda gevşek kendisi iniyor)
NGK ambleminde G harfi tam altıgen somunun köşesine geliyor(fake olanda K harfi köşeye denk geliyor)
Titanyum kısım daha yuvarlak(fake olanda geniş ve daha köşeli gibi )
Benim anladıklarım dinlediklerim bunlar valla hatam olduysa affola.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Yukarda resim paylaşmıştım hocam.orijinal mi diye gruba sormuştum.tabi farklı cevaplar aldım:) o yüzden iyice işkillenip.bi kaç japoncu gezdim.ngk distribütörü ile görüştüm.servise gittimzsükür kafama yattı.performans ve yakıt durumunu bi kaç güne paylaşırım.aractan çoktan bujiler denso marka idi(Arac 2010 ve 123 binde )

Bobin saplaması cok narinmiş meret.hala kolay sıkılıyor derken küt dedi elimde kaldı :)
Orijinal ngk da.
Porselen kısmı diş minesi kadar beyaz(fake olanlar daha sarımsı)
Halka kısmı sıkı dönerek iniyor anca(fake olanlarda gevşek kendisi iniyor)
NGK ambleminde G harfi tam altıgen somunun köşesine geliyor(fake olanda K harfi köşeye denk geliyor)
Titanyum kısım daha yuvarlak(fake olanda geniş ve daha köşeli gibi )
Benim anladıklarım dinlediklerim bunlar valla hatam olduysa affola.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bilgi ve paylaşımlarınız için teşekkürler hocam. Ben de yakın zamanda değişirim muhtemelen (araç 106binde). Bu yüzden yararlı oldu benim için(y)

Geri