Civic FE1 radyo problemi

Ad Soyad
emre emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Selamlar. Aracım 2022 Honda civic elegance pakettir. Adana da yaşıyorum. Direksiyondaki kumandadan radyo kanallarını ileri doğru değiştirirken bazı kanallarda (metro fm, power fm, super fm gibi çekim gücü çok yüksek olan kanallar dahil ki bu kanallar değişkenlik gösteriyor) takılıyor ve en başa atıyor. Benzer şekilde sürekli geri tuşuna bastığımda da bir kanala geldiğinde takılıyor ve en geriye atıyor. Servise götürdüğümde format attı ama radyo kanallarını kurduğumda gene yapmaya başladı. Servis ilk defa böyle bir şikayet aldığını belirtti. Bu durumu yaşayan var mı yada fikri olan. Bunu tam olarak göstermek için YouTube yükledim:

Benim aracımda 2022 exe+ ve buna benzer bir sorunu aldığımdan beri bende yaşıyorum. Direksiyondanda ekrandanda bir sonraki çeken kanala bastığımda dönüp dolaşıp “polis” fm diye bir yere geliyor. 1000 bakımında servise götürdüm bunu söyledim ordaki adamın elinin altında çatır çatır çalıştı aldım eve geldim gene aynısı… dokunmatik ekranın sağ altında istasyonlar var oraya bastığımda yayında olan tüm istasyonlar çıkıyor ve hangi kanalı istersem üstüne tıklayıp dinleyebiliyorum ama direksiyondan yada fiziksel tuştan bastığımda hep “polis” fm de duruyor… perşembe 10.000 bakımına gidicem orda tekrar soracağım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri