Civic Fk7 Yakıt bilgi

Öncelikle selamın aleyküm abilerim kardeşlerim aranıza katılmak için 1.3 punto evo aracımı satıp fk7 sport’a geçmeyi düşünüyorum yakıt konusunda şehir içi elde ettiğiniz verileri benimle paylaşıp bana yardımcı olur musunuz ne kadar yakar bilmek istiyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Öncelikle selamın aleyküm abilerim kardeşlerim aranıza katılmak için 1.3 punto evo aracımı satıp fk7 sport’a geçmeyi düşünüyorum yakıt konusunda şehir içi elde ettiğiniz verileri benimle paylaşıp bana yardımcı olur musunuz ne kadar yakar bilmek istiyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Şehir İstanbul. Günde en az 40 dk dur kalk trafikteyim. Uzun yollarda da yüksek süratte kullanırım. Ama öyle zırt pırt gaza asıl frene yüklen yapıp, zırt pırt şerit değiştirip milletin önüne atlamaya çalışmam. Kısacası şehir içinde yol rahatsa insan gibi kullanırım. 32bin km oldu. Tüm zamanların ortalaması 8.2lt/100 km.

İstanbul. Haftasonları kullanıyorum. 8-9 lt.

Trip A ve B den takip ediyorum yanlış biliyorsam düzeltin.
TripA: sıfırladığımdan itibaren varış noktasına ulaştığımda ki yaktığım ortalama yakıt.
TripB: 3bin ya da 4bin km'nin yakıt ortalaması.

Ek olarak multimedya ekranında sürüş bilgilerinde ortalama olan değer neyi kastediyor

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
İstanbul. Haftasonları kullanıyorum. 8-9 lt.

Trip A ve B den takip ediyorum yanlış biliyorsam düzeltin.
TripA: sıfırladığımdan itibaren varış noktasına ulaştığımda ki yaktığım ortalama yakıt.
TripB: 3bin ya da 4bin km'nin yakıt ortalaması.

Ek olarak multimedya ekranında sürüş bilgilerinde ortalama olan değer neyi kastediyor

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
2 değer var. Birisi o an ki ortalama. Diğeri de bir önceki kullanımdaki ortalama değer

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri