Civic RS Far buğulanması

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar 1 ay önce rs aldim. Aracin sol ön far içi buharlama yapıyor. Farı inceledim bi çatlak görmedim. Garantisi devam ediyor aracın. Servisten degistirirlermi. Tsk ederim.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic EK
Arkadaşlar 1 ay önce rs aldim. Aracin sol ön far içi buharlama yapıyor. Farı inceledim bi çatlak görmedim. Garantisi devam ediyor aracın. Servisten degistirirlermi. Tsk ederim.

Herhangi darbe söz konusu değil işe garantiden değiştirirler yanlız sıfır far bile taksanız ilk zamanlar buhar yapıyor ancak farda beyin veya led varsa buhardan dolayı oksit yapıp yanmama olayı yapabilir honda yetkili servisine başvuru yapın kısa zamanda

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Honda0143 Bu durum genelde led farlarda oluyor istisna olarak halojenler de olduğu yazılmıştı, sorununuz uzun süre konuşuldu ancak far buğulanması garanti kapsamında değil örnek bir linke ve kullanım kitapçığının ilgili sayfasını ekliyorum,

22c214280269095c6d336dbfd0dfb9ec.jpg

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar cok tsk ederim verdiniz bilgiler için. Suan kurumasini beklicem. Havalar biraz daha isinsin bi ustaya gitcem. Servisi aradim gelin bi bakalim dediler. Ama servis fari degistirmez gibimi geliyor. Dün biraz araştırma yaptim wv golflerde meganelerde daha bircok markada oluyor bu bugulanma işi. Kurumasini beklicez artik

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaşlar cok tsk ederim verdiniz bilgiler için. Suan kurumasini beklicem. Havalar biraz daha isinsin bi ustaya gitcem. Servisi aradim gelin bi bakalim dediler. Ama servis fari degistirmez gibimi geliyor. Dün biraz araştırma yaptim wv golflerde meganelerde daha bircok markada oluyor bu bugulanma işi. Kurumasini beklicez artik

Benim arka stopta oluyor yağmur yağınca ani hava değişimlerinde kendi kendine geçiyor.

Geri