Civic FC5 Civic satınca gelen pişmanlık

Aracınız
Civic FC5 2020
Belki bilenler vardır 2020 eco elegance kullanıcıydım. Sattım. Yeni fe kasa almaya gittiğimde telefonda verceklerini söyledikleri halde bana araç vermediler yani satmadılar. Ben de markaya sinirlenip yeni Leon fr manuel aldım. 8 bin km de vitesler zor geçmeye başladı servise götürdüm. Bişey yok dediler geçiştirdiler. 10 bin km de şanzıman arızası aldım kullanıcı hatası dediler baskı balata volan değişmesi lazım dediler 22.500₺ fatura çıkardılar. Bu gün araç tamir edilmiş ve şanzımanın arızalı olduğu ortaya çıkmış garanti kapsamında değiştirebiliriz dediler ama 22500₺ yi yine verecekmişim :D
Dedim ellemeyin arabayı, doğuşu arayıp seçimlik hakkımı kullanmak istediğimi sıfır araç istediğimi söyledim. Bakalım ne olacak.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Belki bilenler vardır 2020 eco elegance kullanıcıydım. Sattım. Yeni fe kasa almaya gittiğimde telefonda verceklerini söyledikleri halde bana araç vermediler yani satmadılar. Ben de markaya sinirlenip yeni Leon fr manuel aldım. 8 bin km de vitesler zor geçmeye başladı servise götürdüm. Bişey yok dediler geçiştirdiler. 10 bin km de şanzıman arızası aldım kullanıcı hatası dediler baskı balata volan değişmesi lazım dediler 22.500₺ fatura çıkardılar. Bu gün araç tamir edilmiş ve şanzımanın arızalı olduğu ortaya çıkmış garanti kapsamında değiştirebiliriz dediler ama 22500₺ yi yine verecekmişim :D
Dedim ellemeyin arabayı, doğuşu arayıp seçimlik hakkımı kullanmak istediğimi sıfır araç istediğimi söyledim. Bakalım ne olacak.

Geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun siz Civic düşünmeye çalışın bence ...

Honda madness

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam büyük ihtimal davalık olup kazanıcaz ama 2 yıl sürer gibi. Aklımda zaten satıp civic almak vardı ama sorun çıktı işte

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Gecmis olsun.Bir musterimde dsg den problem çıkmasın diye manuel passat almıştı.O da 1 e takınca geri ,geriye takınca ileri gidiyordu.Kac kere garaj gibi yerlerde arac kalmıştı.Umarim en kısa zamanda sorununuz çözülür.

mturker

Özel Üye
Hocam büyük ihtimal davalık olup kazanıcaz ama 2 yıl sürer gibi. Aklımda zaten satıp civic almak vardı ama sorun çıktı işte

Olsun hocam sonunda kazanında bı tık geç olsun vardır bunda da bı hayır iyi yönünden bakmak lazım.

Honda madness

mturker

Özel Üye
Sizce şanzımanı yaptırdığımda aracı değerinde satabilir miyim?

Şayet garantiden yaptirdiginizda kayıtlarda muhtemelen çıkacaktır (servis kayıtı)
Kurnaz ve dibine kadar araştıran kişi bakar sorar servise.
Ama satılmaz diye birşey yok o km deki hangi araç olursa olsun satılır sizinkisi hayli hayli satılır.
Benim kayincoda da şanzuman sorun cikarttiydi araç full servis bakimliydi garantisi bittiği halde bile iyi niyetten yapılmıştı masraf normalde 1.5 sene önce 15 bindi. Yaptırdı koydu sari siteye 3-5 güne sattı..

Honda madness

Geri