Coming home. Leaving home özelliği.

Arkadaşlar bu aracı açtığımızda farların otomatik yanması gerekmıyor mu. Elegance olan bir arkadaş var aracı açıp kapattığında farlar otomatik yanıyor. Çok güzel oluyor. Bnm araç premium paket,acaba paketle mi ilgili.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Arkadaşlar bu aracı açtığımızda farların otomatik yanması gerekmıyor mu. Elegance olan bir arkadaş var aracı açıp kapattığında farlar otomatik yanıyor. Çok güzel oluyor. Bnm araç premium paket,acaba paketle mi ilgili.

2013 modelleriden itibaren bu özellik var. Bu özellik için far kolunu auto konumunda kullanmanız gerekiyor.

Bnm sürekli öyle. Ama araç 2012. Yoktur o zaman. Acaba yapılabilir mi?

Aracınız
Teşekkürler. Ben bunu takacak yeri bulayım. Sonra alıp uygulayım. Mersinde yaptıran varsa bilgi verirse sevinirim. Ya da iyi bir elektrikçi bilen.

Aracınız
Bu fırma ile goruştum. Montaj yokmuş ama yardımcı olacaklar. Ctesi randevulaştık. Hayırlısı artık. Yardımını esırgemeyen arkadslar çok sağolun.

Birde kendim bir usta buldum oda tavan lambasından hat çeker role baglarım açtıgında uzun yanar kapattıgında kısa yanar araca hiçbir zararı olmaz dedi. 30 tl istedi. Ne dersiniz forumdaşlarım

Aracınız
Bu modül benim aracımda var Talip abi ilgilidir ve modül de iyi. Montaj için de yer önerisinde bulunur. Coming home leaving home otomatik far sensörü modülü var gayet iyi.

Can bu modül sigorta kutusunun oraya mı takılıyor. Çok fazla kablo var çünkü.

Geri