Cvt Şanzıman

Merhaba Arkadaşlar

Malesef başıma bi olay geldi bu geçtiğimiz cumartesi günü aracımı N konumundan D ye veya R ye aldığım da aracın önünden bir titreme yapmaya başladı trim sesine benzer ama biraz daha etkili bir ses soğuk motorda fazla hissedilmiyor fakat sıcak motorda bariz hissediliyor

Aracımın 40 binde servis şanzıman yağını değişmişti 2020 yılında

Şuan 63 binde ben dışarda tekrar değişdirttim özel bir honda Servisin de bu sorun şanzıman yağı değişince ortaya çıktı

3 litre 800 gram yağ konuldu ikinci yağ bakımında şanzıman a

Sorun Nedir internette araştırma yapıyorum motor yada şanzıman kulağı ( takoz deniliyor bir farklı adıyla ) o bozuk olabilir diyorlar kimisi de şanzıman mefta olmuş olabilir diyor başına bu şekil sorun gelen oldumu

Çünkü honda larda motor kulağı kronik deniliyor

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam keşke degismeseydiniz madem değiştiniz sokuleni aldınız mı?
Bence belkide vardı böyle birşey, yukarıda da konuştuk belki dikkat etmemistiniz...

Honda madness
Bende sökülen evet hocam gene geri orjinal taktıracam söküleni sorun ondan olmadığı için değişip başka Takılı olmasının bir manası yok

Ad Soyad
Ahmet Aydınlı
Aracınız
Civic FD6 2009
Merhaba Arkadaşlar

Malesef başıma bi olay geldi bu geçtiğimiz cumartesi günü aracımı N konumundan D ye veya R ye aldığım da aracın önünden bir titreme yapmaya başladı trim sesine benzer ama biraz daha etkili bir ses soğuk motorda fazla hissedilmiyor fakat sıcak motorda bariz hissediliyor

Aracımın 40 binde servis şanzıman yağını değişmişti 2020 yılında

Şuan 63 binde ben dışarda tekrar değişdirttim özel bir honda Servisin de bu sorun şanzıman yağı değişince ortaya çıktı

3 litre 800 gram yağ konuldu ikinci yağ bakımında şanzıman a

Sorun Nedir internette araştırma yapıyorum motor yada şanzıman kulağı ( takoz deniliyor bir farklı adıyla ) o bozuk olabilir diyorlar kimisi de şanzıman mefta olmuş olabilir diyor başına bu şekil sorun gelen oldumu

Çünkü honda larda motor kulağı kronik deniliyor

Merhaba aracınız fd6 kasa mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri