Daha önce telefonda çalışan Android Auto şimdi çalışmiyor?

Aracınız
Civic FC5 2021
Daha önce telefonumda ve aracımda çalışan Android Auto şimdi çalışmiyor? nedeni anlayamadım bu telefonda Android Auto çalışmıyor uyası alıyorum sizce neden olabilir teşekkürler.

Aracınız
Civic FC5 2021
Kablolu sadece kullandığım telefonla olmuyor başka telefonda sorun yok aklımı kurcalayan sorun şu; telefon ilk aldığımda 6 ila 7 ay takır takır android auto çalışıyordu ama şimdi bu telefonda android auto çalıştıralamıyor uyarısı alıyorum eğer daha öncede bu durum olsaydı ben kabahatı tgelefonda bulurdum neden şimdi bu sorun çıktı telefonu 1-2 kez fabrika ayarlarına aldımda ONDAN MI ANLAMIŞ DEĞİLİM.

Ad Soyad
asil suna
Aracınız
Civic FE1 2021
Youtube da engelsiz APK diye aratın. Detaylı bir kaç video var. Videoyu bulamazsanız özelden mesaj atın. Ben aracımda bunu kullanıyorum. Hareket halinde video, telefonun ekranını araç ekranına yansıtma dahil bir çok özelliği kullanabiliyorum.
Valla indirdim video oynatamadim

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar selam,
Bir kaç haftadır Android autoyu kullanamıyorum. Kabloyu bağladığımda 'cihazdan yanıt yok' uyarısı geliyor. Ne yapsam olmadı. Çözümü olan var mı?

Aracınız
Civic FC5 2020
Ne alaka dedim ama bunu da denedim defalarca;
Android Auto gözükmüyor

Çözüm: Android Auto arabanın ekranında gözükmüyorsa sistemi çalıştırmak için USB'yi bağlayın ve telefonunuzun kamerasını açın. Daha sonra üç saniyelik bir video çekin, çekimi durdurun. Geri tuşuna bastığınızda Android Auto çalışacaktır. Bu çözüm işe yaramadıysa yine USB bağlıyken kamerayı açın, birkaç saniye bekleyin

Aracınız
Civic FC5 2020
Hiç ihtimal vermediğim nedenden dolayıymış.
Kablo şarj ediyordu tel.i diye kablodan değildir dedim ama kabloyu değiştirince bağlandı.

Geri