Değer kaybı

Evet arkadaşlar yaklaşik bundan 8 ay önce bir civic fc5 aracima cop kamyonundan firlayan cop arabasi arabama carpti ve sag camurluk tampon ve sol camurlugu ezdi ve bu parcalar degisti 10 bin tl hasar kaydi cikti ve hondanin avukatlarina deger kaybi icin basvuru yaptim ve bana dava 8 ay icerisinde sonuclanir dediler ve hicbir ses soluk yok sizce davayi kazanabilirlermi ve daha ne kadar surer simdiden tesekkur ederim

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Geçmiş olsun öncelikle hata karşı tarafın değer kaybını sorunsuz almanız lazım sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum.

Aracınız
Civic FC5 2019
Evet arkadaşlar yaklaşik bundan 8 ay önce bir civic fc5 aracima cop kamyonundan firlayan cop arabasi arabama carpti ve sag camurluk tampon ve sol camurlugu ezdi ve bu parcalar degisti 10 bin tl hasar kaydi cikti ve hondanin avukatlarina deger kaybi icin basvuru yaptim ve bana dava 8 ay icerisinde sonuclanir dediler ve hicbir ses soluk yok sizce davayi kazanabilirlermi ve daha ne kadar surer simdiden tesekkur ederim

suanda benım de bı deger kaybı davam var daha dogrusu davayı yenı acıyorum bana da avukat en az 7-8 ay surer dedı. deger kaybını tam olarak alırsınız merak etmeyın

suanda benım de bı deger kaybı davam var daha dogrusu davayı yenı acıyorum bana da avukat en az 7-8 ay surer dedı. deger kaybını tam olarak alırsınız merak etmeyın
Sağolun tesekkur ederim artık içim daha rahat iyi günler

Aracınız
Civic FC5 2019
Benimde fc5 aracıma park halinde çarpıldı. Karşı taraf suçlu bulundu. Değer kaybı alabmek için neler yapmam gerek söyler misiniz aceba ? Yaklaşık 15 bin tl hasar kaydı oluştu.

Redmi 4X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Numarani yaxarsan yarin arayim seni ben dava actim 20sinde ilk durusma olacak

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

neasy

0
Aracınız
Ben 3 kez değer kaybı aldım karşı tarafın sigortalarından. Hiçbirisinde de dava açmadım. Karşı tarafın sigortasına dilekçe yazdım. Onaylandı paramı aldım. Süreç mi değişti acaba? 7 8 ay gibi dava süreci falan hiç beklemedim. Ancak benim hasarlar 1200, 1090, 2000 tutarlı hasarlardı.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben 3 kez değer kaybı aldım karşı tarafın sigortalarından. Hiçbirisinde de dava açmadım. Karşı tarafın sigortasına dilekçe yazdım. Onaylandı paramı aldım. Süreç mi değişti acaba? 7 8 ay gibi dava süreci falan hiç beklemedim. Ancak benim hasarlar 1200, 1090, 2000 tutarlı hasarlardı.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Beenimm toplam hasar kaydi 17.000 tl degisen yada boyanan metal olarak sadece motor kaputu var onun icin de deger kaybi olarak 2000 lira gibi bir tutar cikiyor sigortadan o yuzden ben sigortaya dilekce hic yazmadan dava actim. Benim.gibi olup dava acip deger kaybi alanlar var magdur olmamak adina ben boylr bir yol sectim yoksa sigorta sirketlerinden de aliniyor

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar merhaba; Geçirdiğiniz trafik kazasından sonra, aracınızın değeri emsallerine göre düşmektedir. Değer kaybı, araçlarda trafik kazası neticesinde oluşan hasar sonrası aracın piyasa rayiç bedelindeki azalmayı ifade etmektedir. Karşılıklı trafik kazalarında, kusursuzluk oranınıza göre aracınızın piyasa bedeli ve kilometresine oranla kusurlu tarafın sigorta şirketinden veya kendisinden bu değer kaybını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Değer kaybı almak isteyen varsa yardımcı olabilirim.

Geri