Denso & Ngk

Arkadaşlar 6 aylık yanan arıza lambamı söndürmeye karar verdim. Ön oksijen sensörüm arızalı. Denso ve ngk düşünüyorum. Ngk nasıl ve sorun yaşayan oldumu. Denso 622 tl ve ngk 655 tl.araç 2006 vtec

Aracınız
Fiyatlar bu kadar artmış mı ya?

Bu küçük fark için NGK iridyum ;)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Fiyatlar bu kadar artmış mı ya?

Bu küçük fark için NGK iridyum ;)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaş buji sormuyor. Oksijen sensörü markasını soruyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

.

Ahmet kardeşim. Ngk aldım. Seninle daha önce bu sorun hakkında konuşmuştuk. Orijinal denso biliyorum ama ngk kullanmak sorun yaratırmı.
neden ngk aldığımı sorarsan denso dox-1453 bulamadım. Alo parça ve parçafilosu ile de görüştüm ama stoklarında olmadoğını söylediler. Aloparça dan ngk aldım. Şimdi kargoda ve büyük ihtimalle yarın elime ulaşır. Sadece senin fikrini öğrenmek istiyorum

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
neden ngk aldığımı sorarsan denso dox-1453 bulamadım. Alo parça ve parçafilosu ile de görüştüm ama stoklarında olmadoğını söylediler. Aloparça dan ngk aldım. Şimdi kargoda ve büyük ihtimalle yarın elime ulaşır. Sadece senin fikrini öğrenmek istiyorum
Ngk ve denso ikiside kaliteli güzel markalar. Buji olarak Honda ikisinide öneriyor. Bir arkadaş denso demiş. Hondanın oksijen sensörü olarak tam ne kullandığını bilmediğim için yorum yapmadım. Belki yetkili servise sorup öğrenilebilir. Oksijen sensörünün vazifesi basit egozdaki oksijeni dışarıdaki oksijen ile kıyaslayıp elektronik olarak ecuya iletmek. Markada güzel sıkıntı olmaz diye tahmin ediyorum.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Geri