DERİ KOLTUK ÜZERİNE KILIF OLUR MU

Aracınız
arkadaşlar honda civic sedan Orjinal deri koltuğun üzerine oto kılıfı takılır mı arkadaşlar.Bazı arkadaşlar kılıf iz bırakır deride yıpratır diyor .Bazılarıda birşey olmaz diyor.Çocuklar batırıyor.ayrıca bu kapı eşiklerine ve plastik iç aksama ne yapılabilir.Yapışkanlı folyo olur mu.

Kardeşim bin arabana kılıfa ne gerek var,taktırınca yeni kılıf kirlenmeyecek mi?
İlerde arabayı satarken senden sonrakine temiz bıraksan ne,bırakmasan ne?
Bırak kirlensin,6 ayda bir silersin,deri bakım ürünleri ile

2013 fb7- 2016 fc5(manuel)- 2018 fc5

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
arkadaşlar honda civic sedan Orjinal deri koltuğun üzerine oto kılıfı takılır mı arkadaşlar.Bazı arkadaşlar kılıf iz bırakır deride yıpratır diyor .Bazılarıda birşey olmaz diyor.Çocuklar batırıyor.ayrıca bu kapı eşiklerine ve plastik iç aksama ne yapılabilir.Yapışkanlı folyo olur mu.

Benim aracım da deri koltuklu fakat kılıf kullanıyorum, iz yada başka bişey yok , 6 yıllık koltukta en ufak çatlak bile yok. Ayrıca deri koltuğun soğuk yada terletme gibi sıkıntılarını da yaşamıyorum. Kılıf yarı deri yarı kadife tarzı aracınıza yakışan bişey kullanabilirsiniz
67616124-5f6f-4957-87ea-76fe737a05b5.jpg

iPhone cihazından gönderildi.

Aracınız
kirlenmek dert değilde çocuklar biniyor.sabah akşam yırtılma olabilir.Ayrıca satarken her zaman temiz araba bi fazla gider.Birde arkadaşlar bu kapı eşiklerine ne yapılabilir.Plastik aksam olan yerlere ç

Ad Soyad
murat yavuz
Aracınız
Civic FB7 2012
Benim aracım da deri koltuklu fakat kılıf kullanıyorum, iz yada başka bişey yok , 6 yıllık koltukta en ufak çatlak bile yok. Ayrıca deri koltuğun soğuk yada terletme gibi sıkıntılarını da yaşamıyorum. Kılıf yarı deri yarı kadife tarzı aracınıza yakışan bişey kullanabilirsiniz
Ekli dosyayı görüntüle 248874

iPhone cihazından gönderildi.
Kendinizmi yaptırdınız

Aracınız
Civic FC5 2018
kirlenmek dert değilde çocuklar biniyor.sabah akşam yırtılma olabilir.Ayrıca satarken her zaman temiz araba bi fazla gider.Birde arkadaşlar bu kapı eşiklerine ne yapılabilir.Plastik aksam olan yerlere ç
Bence takılmayın bunlara. Bir kaza kadar değer kaybettirmez, ben aracımı satarken kaput taş izleri vardı arka tampon sürtmüştüm içi de iyiydi ama öyle sürekli yıkatanlar gibi temiz değildi 5 10 lira düşüğe verdim o da sattı. Araba insanı değil insan arabayı kulllanmalı. Çok takılmayın üç günlük dünya. Bir şeye takılacaksan yalıtıma takıl benim gibi 😅 konforumu bozmasa o da önemli değilde neyse.. Tabi fikrinize de saygı duyarız.

Ad Soyad
enis koç
Aracınız
Civic FC5 2017
Bagaj paspasının üstüne halı kestiren biliyorum. Bence de gerek yok deriye devam temizliği de basit

Geri