Civic FD6 Direksiyon Arızası (dönmüyor)

edib52

0
Aracınız
merhaba 2010 civic kullanıcısıyım akşam aracımı parkettim sorun yoktu sabah çalıştırdığımda direksiyon arıza ışığını yaktı ve direksiyon dönmeyecek kadar sertleşti mecburen bu halde iş yerime gitmek zorunda kaldım kısa mesafe.. ne yapmam gerekiyor direksiyon kutusumudur sorun acaba

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Araç ekranında herhangi bir arıza ışığı yaniyormuydu?
Tavsiyem öncelikle akü seviyesini kontrol ettirin, voltaji yeterli ise direksiyonunun elektrik destek motoru arızalanmış olabilir, direksiyoncu da kontrol ettirin.

edib52

0
Aracınız
Araç ekranında herhangi bir arıza ışığı yaniyormuydu?
Tavsiyem öncelikle akü seviyesini kontrol ettirin, voltaji yeterli ise direksiyonunun elektrik destek motoru arızalanmış olabilir, direksiyoncu da kontrol ettirin.
hocam arabayı sanayiye çektim bu gün 10 kere çalıştırıp denediğim araba usta stop edip çalıştırınca düzeldi kafayı yiyecem. arabayı yıkattıysan şase falan vardır bir yerde dedi bilgisayarda da çıkmıyor şimdi sorun

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
hocam arabayı sanayiye çektim bu gün 10 kere çalıştırıp denediğim araba usta stop edip çalıştırınca düzeldi kafayı yiyecem. arabayı yıkattıysan şase falan vardır bir yerde dedi bilgisayarda da çıkmıyor şimdi sorun
Olabilir, direksiyon motorunun çalışmasını engelleyen bir şase olmuş olabilir. Akü voltajını da ölçtürüp araç tesisatına gelen akımın stabil olup olmadığını kontrol edin.

Geri