Direksiyon dan gelen ses

Oguz6

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba aracım 2018 model son günlerde dikkatimi çeken şey sabahları aracı çalıştırdıktan sonra direksiyonu sola çevirdigimde bir defa ya mahsus takırtı sesi geliyor daha sonra bir daha yapmıyor defalarca sağ sol yapıyorum ses olmuyor sadece uzun süreli park olduğunda ve ilk hareket anında sizce sebebi ne olabilir

Arkadaşlar merhaba aracım 2018 model son günlerde dikkatimi çeken şey sabahları aracı çalıştırdıktan sonra direksiyonu sola çevirdigimde bir defa ya mahsus takırtı sesi geliyor daha sonra bir daha yapmıyor defalarca sağ sol yapıyorum ses olmuyor sadece uzun süreli park olduğunda ve ilk hareket anında sizce sebebi ne olabilir
Aracım fc5 2018 exeeco aynı sorunu yaşıyorum. Uzun süre park edince direksiyonu sola ilk çevirmede belli belirsiz bir ses geliyor. Bu lanet olası arabanın hangi sorununu çözebiliyorlar. Trim seslerinden servise gitsem 6 ay araba serviste kalması lazım. SuperB beni çağırıyor.

PRA-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben bu sorunu yaşadım. Amortisör başlarının yağlanması gerekiyor. Servis yetkilisinin söylediği fabrikada yeterince yağ konuşmadığı için oluyormuş. Servise götürün 5 saat gibi bir sürede halledip, rot ayarını da yapıp veriyorlar.

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri