Dış Görüntü Tamamlandi

Herkese selamlar forumda ara sira aktif oluyorum firsat buldukca degerli yorum ve goruslerinizden paylastiginiz bilgilerden cok faydalandim bu konu vesilesi ile herkese tesekkur ederim bende aracimi paglasmak istedim metal ile siyah uyumu yakalamaya calistim hep aracimda 10000 km de su anda orininal warex egzos , orijinal body kit orijinal 3m cam film kaplama 3 cm yay konig jantlar , citalar vs uzatip sikmayayim birseyler yapmaya calistim umarim begenirsiniz izmirden sevgiler.

Cok resim koyup sikmayayim herkese selamlar..

ukirdi

0
Herkese selamlar forumda ara sira aktif oluyorum firsat buldukca degerli yorum ve goruslerinizden paylastiginiz bilgilerden cok faydalandim bu konu vesilesi ile herkese tesekkur ederim bende aracimi paglasmak istedim metal ile siyah uyumu yakalamaya calistim hep aracimda 10000 km de su anda orininal warex egzos , orijinal body kit orijinal 3m cam film kaplama 3 cm yay konig jantlar , citalar vs uzatip sikmayayim birseyler yapmaya calistim umarim begenirsiniz izmirden sevgiler.

Allah kaza bela vermesin kardesim güzel olmuş emeğine sağlık

Arabalara fısıldayan adam vol.2
u.kirdi_workscivic sport fb7

Guzel olmus hangi paket bu elegance mi exe. mi
Neden sordum çünkü 4lü flasorun orda bi siyah yuvarlak tus var. One tuşu.. start stop ise benimkisi neden farkli
Bide cam citalarini tam takim alsaydin yani C ve V kisimlari boş kalmis

...Tengri Biz Menen...

Elegance 2015 aracim kasten duz vites aldim .. exe de duz yoktu mecbjren bunu aldim o dobemde siyah tus telefon tutacagi :)..

Cam citalarinida siyahta olsun arada diye yarim almistim ama bu elestiriyi dikkate alacagim begenmenize sevindim tesekkurler..

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Elegance 2015 aracim kasten duz vites aldim .. exe de duz yoktu mecbjren bunu aldim o dobemde siyah tus telefon tutacagi :)..

Cam citalarinida siyahta olsun arada diye yarim almistim ama bu elestiriyi dikkate alacagim begenmenize sevindim tesekkurler..

Nasil bi telefon tutacagi imiş öyle... bende tam boy cam çıtası düşünmüştüm ama ruzgarliklar var sökmeye kiyamam... yaz sicaginda siyah renk nasil yakiyo mu...

...Tengri Biz Menen...

Bizim sirketin yil basi promosyonu miknatis o bir ters manyetiginide telefon kilifina takiyorsun tutuyir dusmuyor cok guzel tavsiye ederim kullanisli.. siyah aracida kasten aldim daha onceki araclarimda cogunlukla siyahti .

kayhanbozkus

0
Yönetici
Zevk.meselesi fakat farkli bir jant tercih etseniz arac daha fazla kendini gosterirdi diye dusunuyorum siyaha siyah biraz bogmus gibi

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kayhan bey butun araclar brbirine benziyor hep asagi yukari benzer ekipmanlar oldugundan kendi calimda voyle bir uygulama yaptim .

Canli gorseniz yakisti ilerleyen zaman daha iyi fofograflar eklerim.

Tesekkurler yorumunuz icin

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3731]fantatotti[/MENTION] Maşallah Allah kaza bela vermesin.

Geri