Dış sıcaklık göstergesi?

Aracınız
Arkadaşlar Merhaba,

2013 fb7 aracımın dış termometre göstegesi seyir halinde iken kendiliğinden düşmeye başladı. - 40 kadar düştü. Şimdi ise --- üç çizgi var sadece. Problem ne olabilir? Daha önce aynı durumla karşılaşan var mı?

İyi akşamlar , benim de 2018 Eco elegance daha 130 km’de aracımda aynı sorun oldu ve motor lambası yandı. Sizin sorun sensör değişince geçti mi? Sizin d motor lambası yandı mı ?

Aracınız
İyi akşamlar , benim de 2018 Eco elegance daha 130 km’de aracımda aynı sorun oldu ve motor lambası yandı. Sizin sorun sensör değişince geçti mi? Sizin d motor lambası yandı mı ?
benim motor lambası yanmamıştı. kabloların içerisinde kopukluklar varmış. kablo değişince sorunda çözüldü.

Aracınız
Civic FB7 2015
Aynı sorun benim araçta da var. Sensorun yeri nerde hangi kablolarda sıkıntı vardı. Yardımcı olabilir misiniz.

Aracınız
Aynı sorun bende de var . Çözebildiniz mi arkadaşlar . Sensörün yerini bilen var mı?

Aracınız
Aynı sorun bende de var . Çözebildiniz mi arkadaşlar . Sensörün yerini bilen var mı?

Aracınız
Civic FB7 2014
Dış sıcaklık göstergesi radyatörun önünde sanırım youtube de videolarda o şekilde gorunuyor

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2014
Birde sıfırlama ayarı yaptı reset düğmesine basarak ama bizim araçlarda varmı bilmiyorum

Aracınız
Civic FB7 2014
Bu video da var ama araç farklı

Geri